Lojra të rejaVeprimLojra vajzëQitjeGarashbord - kartë
Lojra TopaftësiLojra fëmijëluftën kundërMisterRPG - strategji
Lojërat Kërko

Faqe Hyrëse » Lojra fëmijë: 231 lojërat

flakët dhe makina përbindësh: akorduar deri
flakët dhe makina...
flakët dhe makina përbindësh: akorduar deri
Le Tune up The Machine përbindësh!
patrullë dorëshkrim: top
patrullë...
patrullë dorëshkrim: top
Zjarri trajton nga top në kovë
Dora: Legjenda e kuajve të humbur
Dora: Legjenda e...
Dora: Legjenda e kuajve të humbur
Kuajt janë më të lirshme dhe Dora nevojë për ndihmën tuaj të lundrimit nëpër një labirint në kërkimin e saj për të gjetur ata
Dora kursen mbretërinë kristal
Dora kursen...
Dora kursen mbretërinë kristal
Udhëtoni me Dora në një aventurë magjike për të ruajtur ngjyrën Crystal Mbretërisë së! Përdorni aftësitë tuaja numër dhe aftësinë për të përcaktuar të përballen me një dragua dhe mbretin babëzitur!
Dora: aventurë hapësirë
Dora: aventurë...
Dora: aventurë hapësirë
Të ndihmuar Dora dhe Swiper shkoj në parti Dora ditëlindjen duke i ndihmuar ata me aventurën e tyre
dorëshkrim patrullë: pups ruajtur ditë
dorëshkrim...
dorëshkrim patrullë: pups ruajtur ditë
Zgjidhni pup më të mirë për punë dhe do të dalë për të ndihmuar të shpëtuar ditë!
patrullë dorëshkrim: rrëshqitje borë
patrullë...
patrullë dorëshkrim: rrëshqitje borë
Shkoni në një aventurë snowboarding me Paw Patrol! Speed ​​nëpër dëborë mbi pengesat për të shpëtuar penguins dhe pjesë së bashku një urë për të shpëtuar Jake!
Zack dhe ga: Misioni moon
Zack dhe ga:...
Zack dhe ga: Misioni moon
Përshtaten për një aventurë hapësirë ​​me Zack dhe Ga! Misioni juaj është që të rri raketa për të ndihmuar dritë deri në hënë, në mënyrë që ata mund të përfundojë leximin e tregimit
patrullë dorëshkrim: misri rosto katastrofë
patrullë...
patrullë dorëshkrim: misri rosto katastrofë
Ndihmë kurseni Misër Roast Farmer Al nga popping në një katastrofë! Mbushur deri top ujit marshall, shpëtim Chickaletta dhe zipline!
umizoomi ekipit: Qyteti Umi misionet trima matematikë
umizoomi ekipit:...
umizoomi ekipit: Qyteti Umi misionet trima matematikë
Udhëtoni seksione të ndryshme rreth të Umi qytetit ndihmuar ekipi Umi përdorin pushtetin e tyre të fuqishme matematikë për të zgjidhur problemet UmiFriends tyre! Zgjidhni nga 6 misionet!
guppies flluskë: zjarrfikës në shpëtim
guppies flluskë:...
guppies flluskë: zjarrfikës në shpëtim
Ndihmuar guppies fluturojë një dragua frymë ujë! Mblidhni ujit dhe qëllimi dragoin për të vënë nga zjarret!
pyes veten Kafshë: trajton pushime për mbretin miut
pyes veten...
pyes veten Kafshë: trajton pushime për mbretin miut
Çudi Pets nevojë për ndihmë të bërë trajton pushime për Partinë miun Mbretit! Numërimin e me ta duke mbledhur përbërësit nga Sugar Plum Fairy!
shpëtim i madh jaguar Diego
shpëtim i madh...
shpëtim i madh jaguar Diego
Mund të ju ndihmojë diego gjeni ankohet Jaguars '? Zgjidhni veprimin e saktë dhe të lundruar nëpër të piramidës, rainforest, dhe qyteti për të arritur qëllimin tuaj!
Dora: përballje futboll super
Dora: përballje...
Dora: përballje futboll super
Dora në rrugën e saj për ndeshjen e madhe e futbollit, por ka nevojë për ndihmë nga explorer tuaj pak për të shkuar në Kupën e Big dhe të fitojë trofe!
Harvey sqepat: pe-Choo!
Harvey sqepat:...
Harvey sqepat: pe-Choo!
Mblidhni mete në rrugën poshtë për të shkaktojë një përplasje epike!
karate Kow
karate Kow
karate Kow
Kow Karate është këtu për të mbrojtur nderin e tij!
shpëtimit diego hekurudhë
shpëtimit diego...
shpëtimit diego hekurudhë
Diego dëshiron të marrë kafshët ai ka shpëtuar kthyer në shtëpitë e tyre. Ejani në ndihmë!
diego kafshët ashpra
diego kafshët...
diego kafshët ashpra
Diego është në vërdallë për aventurat e tij të ashpra. Vijnë së bashku me të.
kineze ri monedhë vit kapur
kineze ri monedhë...
kineze ri monedhë vit kapur
Monedha, monedha, monedha janë kudo! Kai-lan do të duan nëse ju ndihmuar Hoho mbledhë ata për Yeye e zarfe të veçanta të kuqe. Ajo do t'ju tregojë se cilat ato për të mbledhur
Dora: dita e parë në shkollë
Dora: dita e parë...
Dora: dita e parë në shkollë
Dora nevojë për ndihmën tuaj në ditën e parë në shkollë!
Foster: përleshje Coco e vezës
Foster: përleshje...
Foster: përleshje Coco e vezës
Ndihmojë vezë bie Mac plas hapur kokosi dhe kapur çmime çmendur brenda!
Dexter fotografi
Dexter fotografi
Dexter fotografi
Dexter tregojnë se çfarë një fotograf GENIUS jeni!
kaos tag
kaos tag
kaos tag
Ndjekje poshtë kundërshtarët dhe për të shmangur pengesat në këtë lojë e çmendur tag
në mënyrë të drejtë prindërit e çuditshme: fama e shpejtë
në mënyrë të...
në mënyrë të drejtë prindërit e çuditshme: fama e shpejtë
Është moment i madh Wanda dhe ajo harrova shkopin e saj! Ndihmë Timmy shpëtuar ditë!
petull: kapak shishe
petull: kapak...
petull: kapak shishe
Zhytem nën det dhe dash për të mbledhur më kapele shishe para se koha shkon jashtë!
i madh top billy
i madh top billy
i madh top billy
Ndihmë Billy fluturojnë nëpër unazat e zjarrit në çadër cirku dhe tokë të drejtë në këtë Adventures zymtë e Billy dhe lojë Mandy
jump skate simpsons
jump skate...
jump skate simpsons
Ndihmë Bart Simpson mbledhë të gjitha lëndëve dhe për të shmangur duke u kapur nga Homeri.
Spongebob: hiking Viking
Spongebob: hiking...
Spongebob: hiking Viking
Spongebob dëshiron për të vizituar Sallën e Madhe Viking në malin Odin. Ndihmë atë të shmangur pengesat dhe ngjiten në krye para se ai ngrin
fermë mjaft e çuditshme
fermë mjaft e...
fermë mjaft e çuditshme
Të ndihmuar prindërit Timmy e rriten të lashtat me fuqinë e farave super
Scooby Doo vishen
Scooby Doo vishen
Scooby Doo vishen
Zgjidhni anëtarin tuaj të preferuar Scooby bandës, për t'u dhënë atyre një kostum të çmendur dhe të zgjedhin një vend misterioz! Kur jeni bërë, ju mund print it out!
diego kristal thesar
diego kristal...
diego kristal thesar
Ndihmë Diego hidhen në platformë dhe për të marrë mollë. Përdorni trampolines dhe më shumë të hidhen më të larta. Shko në anlianls armikut të shpëtoj prej tyre
earthling shtypës
earthling shtypës
earthling shtypës
Marvin marsian ka vendosur të përdorë planetin Tokë për praktikën e tij të synuar. Toka ka një furnizim të pafund të objektivave për Marvin për të praktikuar aftësitë e tij shpërbërjes. Ndihmë Marvin Zap këto objektiva si ata pop nga ata janë fshehur spote!
el Tigre: Escape from mrekulli qytetit
el Tigre: Escape...
el Tigre: Escape from mrekulli qytetit
Mund të ju ndihmojë mrekulli Manny qytetin shpëtuar?
johnny test: KungFu
johnny test:...
johnny test: KungFu
Goditje, grusht, dhe pres rrugën tuaj për të kung-fu epërsi nëpërmjet krahasimit të lëviz Master Dukey-së në lojë Test Johnny, Johnny Fu.
Sulmi Theodhorit të rostiçeri
Sulmi Theodhorit...
Sulmi Theodhorit të rostiçeri
Ndihmë Simon dhe Alvin të marrë ushqim për Theodhorit, por dont lënë një rrëmujë ose Dave do të merrni çmendur
fryrje beyblade
fryrje beyblade
fryrje beyblade
Launch Beyblades tuaj nga lart dhe të shikojnë si ata kthesë, të kthehet, dhe tjerr rrugën e tyre për mega-rezultatet!
billy dhe Mandy: vras ​​me të
billy dhe Mandy:...
billy dhe Mandy: vras ​​me të
Mandy ka për të pastruar këtë rrëmujë e madhe përpara baba Billy merr në shtëpi!
Simpsons hedhur
Simpsons hedhur
Simpsons hedhur
Ndihmë Bart Simpsons hidhen nga shkëmbi në shkëmb dhe për të shmangur ulje në ujë
backyardigans lojë sirenë përputhen
backyardigans...
backyardigans lojë sirenë përputhen
Predha gojë në Xhennet Mermaid gëlltitur të gjitha gjërat që përputhen Pablo-s! Të mermaids do t'ju ndihmojë të marrim çifte për dyqan Tyrone mbi breg
super Kai-lan-së borë dragon
super Kai-lan-së...
super Kai-lan-së borë dragon
Kai-lan dhe Hoho di një rrugë super fun për të shijuar një ditë që binte borë. Ata kanë ndërtuar një dragua borë! Miqtë e çiftit mund të ndihmojë rri slitë tyre akull dhe të mbledhë dekoratave.
aventurë nënujore diego-së
aventurë nënujore...
aventurë nënujore diego-së
Të breshka detit fëmija duhet dritë Luna-s për të marrë shtëpi në oqean. Ndihmë Diego të gjeni pjesë të ndryshme Luna-s kështu që ajo mund të kthehet në qiell dhe dritë rrugën e turtujve
Toy Story veshje deri
Toy Story veshje...
Toy Story veshje deri
Tregojnë aftësi tuaj! Dress up Woody dhe Buzz!
tuga Diego e breshkave të detit
tuga Diego e...
tuga Diego e breshkave të detit
Diego do të ndihmojë Tuga të marrë ushqim ajo ka nevojë. Por ajo ka nevojë për të notuar shpejt.
pushim Dora me binjakët
pushim Dora me...
pushim Dora me binjakët
Pretendon ju jeni baby-ulur! Çfarë e foshnjave duhet të bëjnë të lumtur?
Donald Duck ngjyrosje lojë
Donald Duck...
Donald Duck ngjyrosje lojë
Color situata të zënë dhe e bëjnë atë të ndritshme. Ndryshimi trafikut të zënë për një të kënaqur.
Dora libër për t'u ngjyrosur
Dora libër për...
Dora libër për t'u ngjyrosur
Add ngjyra për të Dora dhe miqtë
super zërit Muzik
super zërit Muzik
super zërit Muzik
Përgatitja për një garë midis dy Sonics. Të marrë në makinë dhe të mblidhen objekte shmangien e goditur partnerin tuaj, ose pengesa
slingsnot shtënë
slingsnot shtënë
slingsnot shtënë
Të paguani një teshtij i madh!
ben10 halloween kostume
ben10 halloween...
ben10 halloween kostume
Ndihmë Ben10 zgjidhni kostumin e tij për këtë Halloween!
aventurë kone Dora e
aventurë kone...
aventurë kone Dora e
Ndihmë Dora ruaj pals saj kone. Mblidhni eshtrat për ta dhe të gjejnë katër çelësat e kafaz dhe vendosur ato puppies falas!
ben10 skenë huaj primitive
ben10 skenë huaj...
ben10 skenë huaj primitive
Bëni skena tuaj Ben10 huaj!
backyardigans Robin Hood të pastër
backyardigans...
backyardigans Robin Hood të pastër
Banorët erë të keq e Filthingham duhet Robin Hood pastër për të shpëtuar pastrimin e fshatit furnizimet fshehur larg në burg e kështjellës e kryetarit të bashkisë!
shpëtimit përfundimtar i diego
shpëtimit...
shpëtimit përfundimtar i diego
Join Diego për shpëtim Island dhe të ndihmojë atë të sjellë kafshëve foshnja përsëri në habitatin e tyre
diego aventurë dinosauri
diego aventurë...
diego aventurë dinosauri
Join Diego dhe motra e tij, Alicia, si ata të shkojnë në aventurat dinosauri shumë në muzeun e dinosauri. Ka për të mbledhur kockat, vezë për të shpëtuar, dinos për të rritur dhe më shumë!
Dora e Krishtlindjeve aventurë carol
Dora e...
Dora e Krishtlindjeve aventurë carol
Swiper nevojë për ndihmën tuaj! Mblidhni paraqet dhe më pas të dëgjojnë të dhëna të kuptoj se cilat forma trajta, ngjyra,, dhe kuti model mban të drejtën e tanishme
Superman veshje deri
Superman veshje...
Superman veshje deri
Le të vishen Superman!
ben10 skenë huaj 2
ben10 skenë huaj 2
ben10 skenë huaj 2
Drag and drop Ben10 huajve në skenën
ben 10 huajve për t'u ngjyrosur
ben 10 huajve për...
ben 10 huajve për t'u ngjyrosur
Join Ben dhe aventurat e një lloji tjetër Omitrix me këto faqe ngjyrosur. Ben mund të kthehet në çdo i huaj që ai dëshiron, por ju mund të gëzojnë ngjyrosur këto faqe Ben10 ngjyrosur për më shumë se kaq!
padrejtësisht oddparents
padrejtësisht...
padrejtësisht oddparents
Kujdes shkallët në këtë lojë Mjaft padrejtë!
african Diego off-rruga e shpëtimit
african Diego...
african Diego off-rruga e shpëtimit
Ndihmë Diego dhe Baby Jaguar makinë kamion të tyre të shpëtimit në një aventurë të Afrikës jashtë roading dhe për të shpëtuar kafshët u kthye në gur nga magjistari do të thotë.
Faqe1 e 4 faqe.

12 3 4 »Lojërat popullore
SmackDown celebrity 2SmackDown...
77,159 luan
SmackDown celebrity 2
yjet nga nacho pa pagesë, Superman, dhe disa filma të tjerë, ne nuk e kujdesit për më të bëjë një pamje. është ende argëtim për t'i dhënë atyre një mundi poshtë!
birrë pongbirrë pong
43,369 luan
birrë pong
birrë pong është një lojë të pijshëm që studentëve të universitetit kanë qenë duke luajtur ndonjëherë që gota të kuqe plastike dhe birrë të lirë ishin të trilluar. tani brezi të lëngshme është sjellë
recetë për katastrofë - x-sërecetë për...
159,729 luan
recetë për katastrofë - x-së
x ka ndërtuar një robot që u mom menduar për të ndihmuar në shtëpi, por ajo e shkuar çmendur në vend dhe tani ajo është një kërcënim i vërtetë për familjen. përdorin sende të ndryshme shtëpiake të përpiqen dhe të ndaluar mom robot.
Wallace Gromit top simiteWallace Gromit...
141,247 luan
Wallace Gromit top simite
ndihmë Wallace Gromit piqem dhe produktet që bob bukëpjekës përdoret për të bërë.
Babysitter keqBabysitter keq
162,621 luan
Babysitter keq
klikoni mbi sendet dhe shikoni se si keq mund të jetë si ju merrni Babysitter poshtë për rrobat e pakët.
rërë pres presrërë pres pres
343,044 luan
rërë pres pres
ndihmojë pres acorns rërë!
pushim Dora me binjakëtpushim Dora me...
475,464 luan
pushim Dora me binjakët
Pretendon ju jeni baby-ulur! Çfarë e foshnjave duhet të bëjnë të lumtur?
peng-a-loogiepeng-a-loogie
61,915 luan
peng-a-loogie
bombë dumb-gomarë me loogies tuaj.
tuga Diego e breshkave të detittuga Diego e...
299,513 luan
tuga Diego e breshkave të detit
Diego do të ndihmojë Tuga të marrë ushqim ajo ka nevojë. Por ajo ka nevojë për të notuar shpejt.
pushtetit magjistare praktikëpushtetit...
168,554 luan
pushtetit magjistare praktikë
mori atë që duhet të bëhet një kujdestar dhe mbrojtjen e velit. praktikë kompetencat dhe për të gjetur.
park keqpark keq
139,424 luan
park keq
këtë lojë është aq qesharak. ju keni nevojë për pikë dhe klikoni mbi objektet e saktë për të bërë kombinime.
Spongebob: hiking VikingSpongebob: hiking...
7,254 luan
Spongebob: hiking Viking
Spongebob dëshiron për të vizituar Sallën e Madhe Viking në malin Odin. Ndihmë atë të shmangur pengesat dhe ngjiten në krye para se ai ngrin
shrek2 krijuar dhe ngjyrashrek2 krijuar...
515,617 luan
shrek2 krijuar dhe ngjyra
Shrek ngjyra fotot dhe të shtypura
billy dhe Mandy: vras ​​me tëbilly dhe Mandy:...
2,404 luan
billy dhe Mandy: vras ​​me të
Mandy ka për të pastruar këtë rrëmujë e madhe përpara baba Billy merr në shtëpi!
Finding Nemo - charades peshkFinding Nemo -...
425,487 luan
Finding Nemo - charades peshk
shikojnë shkollën e formës së peshkut një formë pastaj gjeni pika që përputhet me atë.
earthling shtypësearthling shtypës
3,472 luan
earthling shtypës
Marvin marsian ka vendosur të përdorë planetin Tokë për praktikën e tij të synuar. Toka ka një furnizim të pafund të objektivave për Marvin për të praktikuar aftësitë e tij shpërbërjes. Ndihmë Marvin Zap këto objektiva si ata pop nga ata janë fshehur spote!
Dora: aventurë hapësirëDora: aventurë...
1,560 luan
Dora: aventurë hapësirë
Të ndihmuar Dora dhe Swiper shkoj në parti Dora ditëlindjen duke i ndihmuar ata me aventurën e tyre
ben 10 huajve për t'u ngjyrosurben 10 huajve për...
2,017,032 luan
ben 10 huajve për t'u ngjyrosur
Join Ben dhe aventurat e një lloji tjetër Omitrix me këto faqe ngjyrosur. Ben mund të kthehet në çdo i huaj që ai dëshiron, por ju mund të gëzojnë ngjyrosur këto faqe Ben10 ngjyrosur për më shumë se kaq!
volejboll vullkan muno evolejboll vullkan...
124,051 luan
volejboll vullkan muno e
kur muno dhe komplekse të luajnë volejboll, konkurrenca është e ashpër. lëvizin personazhet mbrapa dhe me radhë për të mbajtur topin në lëvizje.
Taz furi futbollitTaz furi futbollit
309,992 luan
Taz furi futbollit
basketboll nuk e tij, nuk e tij e tij të futbollit topin taz! një lojë funny rugby me të duke luajtur taz. përpiqen për të drejtuar me qëllim tjetër dhe rezultatin!