Lojra të rejaVeprimLojra vajzëQitjeGarashbord - kartë
Lojra TopaftësiLojra fëmijëluftën kundërMisterRPG - strategji
Lojërat Kërko

Faqe Hyrëse » Lojra vajzë: 261 lojërat

pak sirenë: simfoni Ariel-së
pak sirenë:...
pak sirenë: simfoni Ariel-së
Join Ariel dhe Sebastian të krijoni tuaj nën-e-detit simfoni!
Dora dhe miqtë: veshjet e mrekullueshme
Dora dhe miqtë:...
Dora dhe miqtë: veshjet e mrekullueshme
Ndihmojë Dora marr veshje të përsosur dhe të vendosë nëse ajo do të qytetit, park ose plazh.
zanash pirat: Fuqitë pluhur pixie
zanash pirat:...
zanash pirat: Fuqitë pluhur pixie
Ndihmojë Zarina të krijuar ngjyra të reja Pixie Pluhuri!
winx: bëjnë mbi magjinë
winx: bëjnë mbi...
winx: bëjnë mbi magjinë
Run shumë vetë sallon tuaj magjike, fitojnë pikë famë dhe rregulloje të gjitha tuaj! Kjo tmerrshëm Vajzat Online lojë ju lejon të zgjidhni stilin dhe ngjyrën e flokëve zanash tuaj, përbërjen e saj dhe aksesorëve të saj!
winx: ku duhet të merrni vacay tuaj winx?
winx: ku duhet të...
winx: ku duhet të merrni vacay tuaj winx?
Merrni këtë quiz për të parë se cilat Winx bota do të bëjë për vendin tuaj të përsosur pushime!
Dora: Shpëtim mbretërore
Dora: Shpëtim...
Dora: Shpëtim mbretërore
Kërkim i ri Dora është në Story Kalaja, dhe ajo ka nevojë për ndihmën tuaj për të zgjidhur riddles dhe shpëtuar Don Kishoti!
Hirushja: Midnight dash
Hirushja:...
Hirushja: Midnight dash
Të ndihmuar Hirushja merrni në shtëpi nga Ball Mbretërore në transportin e saj të magjepsur para mesnatë!
lalaloopsy: miqësi paradë
lalaloopsy:...
lalaloopsy: miqësi paradë
Join Lalaloopsy miqtë tuaj për një paradë Miqësisë. Zgjidh një mik, dekoroj 3 gjithandej, dhe të hyjë në gjithandej në paradën për një surprizë të veçantë!
winx: ju believix?
winx: ju believix?
winx: ju believix?
Krijo veshjet awesome dhe të marrë fotografi me Stella, puna në dhomën e teknologjisë me Tecna, kopsht me Flora ose rri me Bloom! Shkoni në quests dhe për të gjetur zanë të vërtetë në ju!
Dora dhe miqtë: aventurë sirenë magjike
Dora dhe miqtë:...
Dora dhe miqtë: aventurë sirenë magjike
Ndihmë Dora dhe miqtë e saj riciklimin, në kërkim të thesarit, dhe zgjidhjen e problemeve model nën det!
winx club: aventurë magjike
winx club:...
winx club: aventurë magjike
Ndihmë Bloom dhe të kërcejë Peg nga re të re dhe të marrë në Trix
Dora këndoj-së bashku partisë
Dora këndoj-së...
Dora këndoj-së bashku partisë
Këndojnë së bashku me disa nga këngët më të mira Dora në këtë këngë këndoj-së bashku! Të shkojnë përpara, ju e dini fjalët
winx club: përkëdhelur e mia zanash
winx club:...
winx club: përkëdhelur e mia zanash
Kujdesi për një kafshë zanash e vet shumë tuaj!
winx club: heroines Harmonix
winx club:...
winx club: heroines Harmonix
Ndihmojë Winx Alfea mbrojtur me fuqinë e Harmonix dhe disa melodi të fuqishme!
winx club: le krahë tuaj të shkëlqejë
winx club: le...
winx club: le krahë tuaj të shkëlqejë
Luaj këtë lojë të re të gjithë Winx tani dhe krahët e tua le të shkëlqejë!
Gwen vishen
Gwen vishen
Gwen vishen
Gati të jetë stilist Gwen Moda e?
Dora tullumbace Express
Dora tullumbace...
Dora tullumbace Express
Dora është duke punuar si korrier ofrimit të përdorur baloon gazit si transportin e saj, ajo duhet të dërgojë pako të banorëve në shtëpi pa ndonjë pako e majtë
Kai-lan: hoho valle partia
Kai-lan: hoho...
Kai-lan: hoho valle partia
DJ Hoho dhe Kai-lan janë hedhur një parti valle dhe ju jeni të ftuar! Ndihmë dritë deri fenerë duke klikuar në shënimet me ngjyra muzikore dhe përputhen muzikantë
pyll magjepsur Dora e
pyll magjepsur...
pyll magjepsur Dora e
Ndihmë Dora mbledh stickers Unicornio për ta bërë mbret i pyllit magjepsur.
Winx Club: vishen mua
Winx Club: vishen...
Winx Club: vishen mua
Veshjet e reja shtuar për Dress Up Winx më shumë fun!
cake ornament halloween
cake ornament...
cake ornament halloween
Halloween është këtu, papritur miqtë tuaj me disa krijimet e frikshme!
Dora: gjeni numrat e
Dora: gjeni...
Dora: gjeni numrat e
Shqyrtoni aftësi tuaj respektuar duke gjetur numrat e fshehur
botën e Winx
botën e Winx
botën e Winx
Trix kanë joshur Winx të cloud Tower, ndihmojnë vajzat të merrni rrjet Stella e mbrapa!
Dora e aventurë të baletit
Dora e aventurë...
Dora e aventurë të baletit
Dora dhe çizme janë të gatshëm për të kryer, por tregojnë nuk mund të vazhdojë pa ndihmën tuaj! Pick lëviz dhe të shikojnë hap duo vallëzimi në veprim!
Dora e golfit në shtëpi
Dora e golfit në...
Dora e golfit në shtëpi
A e doni Dora games? Ndihmën e saj të përfundojë të gjitha kurs trajnimi golf
Data e disa romantike vishen
Data e disa...
Data e disa romantike vishen
Linda ka ende një orë për tu përgatitur për datën e saj me të dashurin e saj. Ju lutemi ndihmoni saj të zgjedhin rrobat më i mrekullueshëm në mënyrë që ajo do të duken të përsosur në datën e saj!
zanash modës kuq
zanash modës kuq
zanash modës kuq
Veshje e saj për të parë awesome, sigurohuni që krahët e saj përputhen me veshje e saj kështu që zanash mbretëresha merr njoftim
Mermaid veshje deri 2
Mermaid veshje...
Mermaid veshje deri 2
Zgjidhni veshjet dhe fins që ju pëlqen dhe zgjidhni ngjyrë që ju pëlqen për rrobat, jepjani asaj kurorën më të mirë për ta bërë atë mbretëreshën e detit.
përsëri në shkollë vishen
përsëri në...
përsëri në shkollë vishen
Dress up këtë vajzë të bukur pak për ditën e saj të parë të shkollës në një veshje të bukur, të zgjedhin disa pajisje si Dukatin dhe natyrisht disa mjete shkollore
Angelina Jolie Celebrity Makeover
Angelina Jolie...
Angelina Jolie Celebrity Makeover
Angelina Jolie thirrur ditë të tjera për të bërë një takim në sallon tuaj. Kur ajo arrin të bëjë që ju të tërhiqet nga të gjitha këmbanat e bilbilave për të bërë të parë të saj sa më mirë
ditën e miratimit kone
ditën e miratimit...
ditën e miratimit kone
Është Miratimi Puppy Day, dhe Vajzat Explorer Dora e nevojë për ndihmën tuaj për të marrë puppies gati për miratim. Ndihmë Dora dhe vajzën e saj Explorer miqtë e larë, ushqim, dhe të ecin puppies në mënyrë që ata mund të shkojnë në shtëpitë e reja
bikini ëmbël vishen
bikini ëmbël...
bikini ëmbël vishen
Hit plazh verës me një bikini ëmbël cëcëritës të re!
verore plazhi modës
verore plazhi...
verore plazhi modës
Have fun me këtë plazh verë fustan deri lojë për vajzat!
aventurë e madhe Dora ditëlindjen
aventurë e madhe...
aventurë e madhe Dora ditëlindjen
Duhet të luajnë për tifoz Dora e
Lady Gaga Celebrity Makeover
Lady Gaga...
Lady Gaga Celebrity Makeover
Gjithkush e di se Lady Gaga ka një stil të çmendur dhe i shokuar. Gaga ka kërkuar që të dalë me sy e saj të fundit se është i sigurt për të marrë sy tuaj në të gjitha dokumentet e thashetheme.
aventura magjike Dora e kështjellës
aventura magjike...
aventura magjike Dora e kështjellës
Ndihmë Dora gjejë çelësat magji në dhjetë dhoma, të mbledhë yje, dhe gjeni shkop magjik Wizard-së për të thyer një magji magjike.
Dressup mrekullueshëm nusja
Dressup...
Dressup mrekullueshëm nusja
Kjo është dita më e rëndësishme për këtë vajzë. Ajo do të ecni nëpër pjesë me njeriun e saj të dashur. Ju lutemi veshje e saj dhe të bëjë të saj e nuses më të bukur. Enjoy!
jetojnë dekor dhome
jetojnë dekor...
jetojnë dekor dhome
Rendit objekte mobilje dhe dekorative të kësaj dhome në mënyrë që çdo gjë është në vendin e vet
claires thonjtë
claires thonjtë
claires thonjtë
Jepni vajzat një manikyr që ata kërkojnë dhe ju do të avancojë në lojë
Suzie partisë mbretëreshë
Suzie partisë...
Suzie partisë mbretëreshë
Suzie ka një fund të partisë së schoolyear dhe dëshiron të jetë belle e topit. Ndihmën e saj me përbërjen, model dhe të zgjedhin të vishen prettiest.
flokët e famshëm
flokët e famshëm
flokët e famshëm
Ju keni hairdos e njerëzve më të famshëm të tilla si Lady Gaga, Fergie, Rihanna dhe shumë më tepër. Ju mund të imitojë sy të tyre edhe me veshmbathje dhe kozmetikë.
eksplorimin e kopsht Isa
eksplorimin e...
eksplorimin e kopsht Isa
Dora nevojë për ndihmën tuaj për të gjetur e saj Isa mik në kopshtin e saj
wireless kërkimin
wireless kërkimin
wireless kërkimin
Hurry up! Ndihmë Hannah gjeni ditarin e saj para se të fillojë shkolla!
perëndim dielli countdown
perëndim dielli...
perëndim dielli countdown
Ju lutemi ndihmoni fairies Drita merrni në shtëpi sonte kështu që ata mund të jenë të zuri gjumi edhe për ceremoninë e Madhe nesër
mini kart ekspozitë
mini kart...
mini kart ekspozitë
Miqtë tanë kanë hyrë në një konkurs për projektim kart, të ndihmojë ata në mënyrë që të duket cool. Zgjidhni modelin që ju pëlqen më e mirë për të paraqitur atë.
valentines vishen
valentines vishen
valentines vishen
e're definitivisht do të bëni të sigurtë që ne jemi duke kërkuar më të mirën për ditën e Shën Valentinit! A mund të na ndihmojë me detyrën e gjetjes gati? Ne do të duhet një veshje të zgjedhur të përkryer, dhe natyrisht ne kemi nevojë për pajisje të shkëlqyer të ndeshjes!
akull angel
akull angel
akull angel
brynhildr është një engjëll i bukur që jeton në Polin e Veriut në afërsi të Islandës. veshje e saj dhe të bëjë të saj duken shumë të mençur dhe të mirë.
Meteor
Meteor
Meteor
testin qëllimi juaj dhe bosh qiell në yll të shtënat
shpëtuar princeshë dëborë
shpëtuar...
shpëtuar princeshë dëborë
Dora do të gjeni snowflakes magjike për princeshë dëborë para se të zbutet. A doni të fluturojnë me Pegasi dhe Dora nëpër pyll me dëborë dhe për të ndihmuar?
Twilight New Moon
Twilight New Moon
Twilight New Moon
veshje deri Robert Pattinson që luan Edward Cullen, vampir, në mënyrë që bella do të mendoj se ai duket e madhe!
vajzë bat vishen
vajzë bat vishen
vajzë bat vishen
bërë vajzë e bat provoni disa nga veshjet e saj të veçantë dhe të zgjedhur një që ju pëlqen më të mirë
Tinker Bell vishen
Tinker Bell vishen
Tinker Bell vishen
veshje deri tuaj Tinker Bell!
Popeye Dressup
Popeye Dressup
Popeye Dressup
Popeye ka një datë me Oliver. veshje atë dhe e bëjnë atë të duket më e mirë për natën.
thesar i humbur tink-së
thesar i humbur...
thesar i humbur tink-së
Tinker Bell ndihmojë të gjeni thesare al fshehur duke klikuar mbi pllaka. jenë të kujdesshëm, çdo klikoni kullon një lule. në qoftë se ju drejtuar nga lule, thesaret e do të humbasin përgjithmonë
Lilo Hawaiian plazh Dressup
Lilo Hawaiian...
Lilo Hawaiian plazh Dressup
bashkohen Dressup Hawaiian plazh dhe lilo vishen me rroba të mira, përdorni çdo gjë që ju shihni në ekran dhe have fun!
punk emo vs
punk emo vs
punk emo vs
cilin stil preferoni ju, punk apo emo? veshje çdo vajzë dhe të vendosin cila duket e mirë, ju gjithashtu mund të ndryshojë ngjyra e lëkurës, syve, model, shprehja e fytyrës ... duke klikuar mbi butonat e sipërme.
Hillary Duff vishen
Hillary Duff...
Hillary Duff vishen
Hillary Duff është një ekspert në ndryshimet në mënyrën e, ndihmën e saj të gjeni një që i përshtatet mirë të saj. në pjesën e parë të zgjedhin veshje, pastaj shkojnë në pajisje dhe hairdos klikuar në 'lojë' në këndit të djathtë poshtë.
stilit marinë
stilit marinë
stilit marinë
pranverë është këtu dhe me të ka ardhur një stil që është gjithmonë në modë, sy marinar. vija, blu apo të kuqe kombinuar me të bardhë janë çelësat për arritjen e tij.
Home Sweet Home
Home Sweet Home
Home Sweet Home
dekoroj shtëpi të klientit tuaj drejtuar një ekip pune. zgjidhni punëtorit dhe vendin e tij në fushën punën e ngjyrës së tij, e nëse ju vendosni atë në një tjetër ai do të marrë shumë i lodhur dhe ju do të keni për t'i dhënë atij kafe.
gozhdë studio
gozhdë studio
gozhdë studio
ju vetë një sallon bukurie në të cilën specialiteti juaj është manicures dhe Alternative, të krijojnë ngjyra të argëtim dhe në modë për klientët tuaj. në mënyrë "sfidë" ju duhet të riprodhuar polish treguar.
Faqe1 e 5 faqe.

12 3 4 5 »Lojërat popullore
kabinë telefoni vishenkabinë telefoni...
24,669 luan
kabinë telefoni vishen
everytime ju shihni një kabinë të kuqe telefon, ju mund të jeni i sigurt se ju do të gjeni rroba të mira në këtë lojë të modës. këtu ju do të gëzojë të veshur në fustane dhe sandale bukur
winx: ju believix?winx: ju believix?
1,895 luan
winx: ju believix?
Krijo veshjet awesome dhe të marrë fotografi me Stella, puna në dhomën e teknologjisë me Tecna, kopsht me Flora ose rri me Bloom! Shkoni në quests dhe për të gjetur zanë të vërtetë në ju!
Feed britneyFeed britney
27,720 luan
Feed britney
ajo e uritur, kështu ushqim e saj.
zanash vere vishenzanash vere vishen
29,096 luan
zanash vere vishen
vera është stina më e mirë sepse ajo është e mbrojtur nga një zanë e bukur. të njohur të saj dhe veshje e saj kështu që ajo është më e bukur në mesin fairies të tjera, të cilët kanë tendencë të zili e saj.
Barbie Makeover magjikeBarbie Makeover...
116,760 luan
Barbie Makeover magjike
barbie ka nevojë për një vështrim të nxehtë të reja, disa përbërjen ftohtë dhe një model në modë. ju jeni stilist e saj për sot dhe duke u mbështetur shes në atë që ju mund të bëni për të bërë ëndrrën e saj come true!
ngjyra përbëjnë 3ngjyra përbëjnë 3
17,926 luan
ngjyra përbëjnë 3
në kapitullin e tretë e gjallë përbëjnë ne do të jemi në gjendje për të mësuar diçka më shumë për make-up kur të kombinuar ngjyra. sytë me ngjyra të shkëlqyera dhe qerpikët mirë të shkojnë së bashku të përkryer me kozmetike rafinuar në dispozicion.
valle valle bobolivalle valle boboli
24,098 luan
valle valle boboli
bukur tigër boboli do të mësojnë se si të kërcimit, por ai nuk e di se si ta bëjnë atë shumë mirë. të ndihmojë atë për të shkuar përpara në botën e vallëzimit, goditur cursors në momentin e duhur. ndjenja juaj e ritmin e do të jetë një faktor vendimtar në këtë lojë muzikore.
emo vajzëemo vajzë
22,988 luan
emo vajzë
Nëse ju pëlqen estetikë emo, kjo do të jetë e juaj të preferuar veshje-up game. ju mund të përpiquni në veshjet shumë differerent me miniskirts, stockings të gjatë, ... dhe me shumë pajisje të fun.
ndeshje e përkryer vishenndeshje e...
32,343 luan
ndeshje e përkryer vishen
këtu është një çift të përsosur, ata kanë të njëjtën shije. ata vishen njësoj me rroba të bukur, por mbi të gjitha, ata ndajnë një pasion për Otaku dhe si të veshin rroba manga
Dragon Ball vishenDragon Ball vishen
686,781 luan
Dragon Ball vishen
kjo është një argëtim dhe lojë addicting, ju mund të vishen dielli shkoni ku të doni.
biçikletë vishenbiçikletë vishen
30,082 luan
biçikletë vishen
modeli në këtë lojë është duke bërë një seancë foto për të promovuar një biçikletë të re. ajo do të përpiqet në të gjitha veshjeve e fundit dhe origjinale sportive.
sim limonadësim limonadë
87,667 luan
sim limonadë
sim limonadë, është një lojë e madhe simulim ku ju do të shesë një nga pijet më të freskuese në botë: limonadë. të blerë të gjitha përbërësit për ta bërë atë dhe të bëhet një master në këtë aktivitet të ri.
bradgelina foshnjës së photo safaribradgelina...
28,299 luan
bradgelina foshnjës së photo safari
ndjekë fotot e pasardhësit bradgelina së.
gozhdë galeri arti për nusetgozhdë galeri...
43,513 luan
gozhdë galeri arti për nuset
para martesës, aq shumë gjëra për të përgatitur të cilat mund të shkaktojë që të harrojmë gjëra të vogla. këtë lojë ju kujton të paguajnë një vëmendje pak për të gozhdë tuaj në ditën e dasmës.
Angelina Jolie Celebrity MakeoverAngelina Jolie...
78,748 luan
Angelina Jolie Celebrity Makeover
Angelina Jolie thirrur ditë të tjera për të bërë një takim në sallon tuaj. Kur ajo arrin të bëjë që ju të tërhiqet nga të gjitha këmbanat e bilbilave për të bërë të parë të saj sa më mirë
shkallët vishenshkallët vishen
12,070 luan
shkallët vishen
vajzë e habitshme këtë lojë modës ka një talent, kur vjen puna për të modës. edhe nëse ajo ka nevojë vetëm për të shkuar në katin e poshtëm në shtëpi, ajo dëshiron që të duken të përsosur. jepte një dorë ndihmë!
Lourdes DressupLourdes Dressup
15,296 luan
Lourdes Dressup
në këtë lojë do të jemi në gjendje për të vënë make-up në Lourdes bukur, i cili së shpejti do të jetë në kopertinën e një reviste. ne mund të jetë i sigurt për këtë, nëse ne të japë një dorë e saj.
Tea RoomTea Room
40,730 luan
Tea Room
kjo dhomë e bukur të jetesës do të jetë një vend i përsosur çaj një herë ju kanë vënë çdo gjë në vend. Ndihmë vajzë të bëhet gati përpara se të mbërritjes miqtë e saj ".
Katy Perry MakeoverKaty Perry...
26,947 luan
Katy Perry Makeover
në këtë lojë të re të modës për këngëtarë të famshëm, ju do të merrni për të vishen dhe vënë kozmetikë në Perry suksesshme kate përsëri. të gjithë kujton kur ajo u shfaq në video "chokehold Cupid është", kur ajo ishte Travis McCoy dashura, këndojnë
Mermaid veshje deri 2Mermaid veshje...
118,529 luan
Mermaid veshje deri 2
Zgjidhni veshjet dhe fins që ju pëlqen dhe zgjidhni ngjyrë që ju pëlqen për rrobat, jepjani asaj kurorën më të mirë për ta bërë atë mbretëreshën e detit.