Lojra të rejaVeprimLojra vajzëQitjeGarashbord - kartë
Lojra TopaftësiLojra fëmijëluftën kundërMisterRPG - strategji
Lojërat Kërko

Faqe Hyrëse » luftën kundër: 75 lojërat

përleshje super 3
përleshje super 3
përleshje super 3
Jeni te mirë apo jeni të këqij? Luaj si SpongeBob, Rangers pushtet samurai, Teenage Mutant Ninja Turtles, Mjaft Oddparents, Winx, Rabbids, Kung Fu Panda, Sanjay dhe Craig, mbajtës të familjes, Legjenda e Korra, ose Monsters vs huajt! Secili karakter ka lëvizje e tyre të veçantë, kështu që e përdorin atë për të rrahur kundërshtarin tuaj dhe të shikojnë reagimin e tyre të qeshur për humbjen.
Emisioni rregullt: Beteja e behemoths
Emisioni...
Emisioni rregullt: Beteja e behemoths
Beteja e behemoths është një gjithë-out duel i shkatërrimit mes personazhet më kolosale rregullt tregojnë së.
ninja rockstar
ninja rockstar
ninja rockstar
Ju duhet të udhëtojnë nëpër rrugën e Masters Biodegradable dhe humbjen e tyre. Tregojnë aftësitë tuaja dhe të bëhet më i madh Ninja Rockstar!
hero 108: hero përballje
hero 108: hero...
hero 108: hero përballje
zgjidhni hero tuaj dhe të fillojnë luftën! Trego atë që ju janë bërë! Kjo është një duhet të luajnë luftimin e lojë!
luftuar përbindësh
luftuar përbindësh
luftuar përbindësh
Lufta Monsters është një lojë për të luftuar përbindësh të tjera. Ju mund të bëni një shumë të mashtrim si vjetër Kombat Mortal lojës. Ju keni 2 mënyra kështu që nëse ju jeni i mirë në atë të përpiqet mënyra të vështirë ju do të love it.
Legjenda e panda KungFu
Legjenda e panda...
Legjenda e panda KungFu
Panda kung fu si, nje panda bërë tani kalorës, panda ka për detyrë për të shkatërruar të keqen lumturi për të gjithë, të ardhur të ndihmojë panda bëjë këtë.
super përleshje 2
super përleshje 2
super përleshje 2
Kjo lojë përmban të gjitha karaktere vizatimor! Spongebob, shok i ngushtë shok i ngushtë, Otis ... Zgjidhni karakterin tuaj të preferuar dhe luftoni! Duhet të luajnë!
nacho mundje
nacho mundje
nacho mundje
Bëhuni një hero meksikan mundje në këtë lojë mundje meksikan
ben10 - Lufta Bakugan
ben10 - Lufta...
ben10 - Lufta Bakugan
Ben 10 ka një luftë kundër Bakugan. Zgjidhni hero tuaj!
super verës përleshje
super verës...
super verës përleshje
Beteja ka qenë sjellë në plazh! Featuring Spongebob, Danny Phantom, Avatar, Timmy dhe shumë më tepër!
ndeshje me vdekje
ndeshje me vdekje
ndeshje me vdekje
Merrni kontrollin e Panda Kung Fu dhe të përdorni të mundë kundërshtarët e tij.
ben 10 alien boks
ben 10 alien boks
ben 10 alien boks
Ndihmë FourArms Vilgax humbjen në këtë lojë boksi! Ben10 tifozët duhet të luajnë!
thyhet fest
thyhet fest
thyhet fest
Kush do të jetë fituesi? SpongeBob? Timmy? Cow? ose Penguins e Madagaskarit? Duhet të luajnë këtë lojë luftën!
luftëtar kërkimin
luftëtar kërkimin
luftëtar kërkimin
A jeni gati për të luftuar për pavdekësi? Zgjidhni luftëtar tuaj të preferuar dhe të përfundojë jashtë kundërshtarët tuaj
betejë në megaville
betejë në...
betejë në megaville
Një lojë zbavitëse luftimeve bazuar në histori dhe karaktere të Powerpuff Girls
unaza anën e
unaza anën e
unaza anën e
Të përpiqet të fitojë kampionatin botëror të boksit dhe për të marrë rripin, nuk do të jetë e lehtë pasi çdo herë kundërshtarët tuaj do të jetë më mirë.
luftëtar xhep nova
luftëtar xhep nova
luftëtar xhep nova
Luftimin e lojë fantastike! Përdorni lëvizjet e çmendur për të marrë nga armiku juaj!
fairies e zemërimit të
fairies e...
fairies e zemërimit të
Mendoni se keni atë që duhet për stuhinë e Timmy Turner? Luaj këtë lojë fantastike!
fundit grindje
fundit grindje
fundit grindje
Ultimate përleshje është lojë e fundit luftuar! Mund të merrni fuqi të mjaftueshme për të përdorur të lëvizur tuaja të veçanta?
super përleshje
super përleshje
super përleshje
Lojë fantastike luftimin e paraqet shumë karaktere vizatimor. Duhet të luajnë!
zërit Robotnik duele të fundit
zërit Robotnik...
zërit Robotnik duele të fundit
të marrë në betejë intensive duke përdorur dr.robotnik e armëve të cilat ai i projektuar për të shkatërruar zërit!
xmen dorë shpejt
xmen dorë shpejt
xmen dorë shpejt
provojë ju mori një dorë të shpejtë në këtë lojë luftën e ftohtë xmen.
gjëmim vogël
gjëmim vogël
gjëmim vogël
rrahur kundërshtarin tuaj në gjëmim vogël! hedhin të gjitha llojet e artikujve të tij derisa ai lutet për mëshirë!
Spongebob gumë gjëmim
Spongebob gumë...
Spongebob gumë gjëmim
le të marrë të gatshme për gjëmim dhe në fund bikini bie në lojë luftën qesharake
tërbim i përgjakshëm 2
tërbim i...
tërbim i përgjakshëm 2
3d lojë mbresëlënëse luftimeve. zgjodhi një luftëtar dhe të fillojnë bujë të përgjakshme! duhet të luajnë!
boks featherweight duck
boks...
boks featherweight duck
ndihmë duck i marrë të fitojë turneun e boksit.
Star Wars rattatak
Star Wars rattatak
Star Wars rattatak
luftuar ventress duke përdorur aftësitë dritën tënde saber dhe forca si armë tuaj.
X-Men vs ligë të drejtësisë
X-Men vs ligë të...
X-Men vs ligë të drejtësisë
zgjedhur nga Wolverine, Ciklopi, hap, ose psylocke dhe të fillojnë luftën kundër njeri aqua, Batman, dhe Wonder Woman. duhet të luajnë!
ninja shkëmbim
ninja shkëmbim
ninja shkëmbim
super luftuar ninja dhe ju do të bëhen fitues.
detyroj Basher
detyroj Basher
detyroj Basher
lodhur tuaj për të marrë rrahur pas shkollës kështu që për herë ju merrni luftën për bullys dhe t'i tregojmë se çfarë juaj bërë me të vërtetë i!
kung fu luftëtar
kung fu luftëtar
kung fu luftëtar
ju jeni të sfiduar nga disa nga luftëtarët më të talentuar kung fu. Misioni juaj është për të mposhtur ata të gjithë për të treguar superioritetin tuaj. duhet të luajnë!
Dragonball evolucionit
Dragonball...
Dragonball evolucionit
luftë dhe luftën si një karakter z Dragonball. ju filloni me Goku. të fitojë më shumë për të zhbllokuar karaktere Dragonball me aftësi të tjera.
Jedi: blades e dritës
Jedi: blades e...
Jedi: blades e dritës
Lufta si Obi Wan ose Anakin Skywalker dhe të përdorë pushtetin e Jedi dhe aftësitë saber për të marrë nga kundërshtari juaj.
Danny Phantom - Urban Jungle gjëmim
Danny Phantom -...
Danny Phantom - Urban Jungle gjëmim
marrë të gjitha të energjisë fantazmë dhe shkatërron kundërshtarin tuaj në gropë!
arnis de mano
arnis de mano
arnis de mano
Kjo është krejt një lojë origjinal luftimeve bazuar në artet marciale Tagalogisht quajtur arnis de mano hinigaran.
bosozoku luftëtarët
bosozoku...
bosozoku luftëtarët
në këtë lojë ju duhet të kalojë nivelin e luftuar një gamë të gjerë të kundërshtarëve.
naruto luftën shqip
naruto luftën...
naruto luftën shqip
luftën si karaktere naruto shipuuden, dhe inchigo e luftës zbardh sa më shumë që ju mund të zgjidhni kundërshtarin tuaj.
shpirti mekanizmave
shpirti...
shpirti mekanizmave
të luajë si një Shinobi dhe çaj çdo armik që ju të gjeni!
nuskë Kombat
nuskë Kombat
nuskë Kombat
i cili nuk dëshiron të angazhohet në një betejë nuskë për vdekje në margjinat e sportin tuaj të preferuar?
rrugë Nxënëse luftëtar
rrugë Nxënëse...
rrugë Nxënëse luftëtar
luftën si disa vajza e shkollës. përdorë pushtetin e veçantë për të vërtetë të marrë poshtë shëndetin e kundërshtarit tuaj.
bust bikini bottom up
bust bikini...
bust bikini bottom up
një lojë luftuar me karaktere Spongebob. dy luftimin e modes.
ri lee
ri lee
ri lee
Qëllimi juaj është për të vrarë mjeshtri keqen, të cilët vranë Sensei tuaj. para se të misionit tuaj ju do të trajnohen nga sinsei tuaj të cilat do të mësojmë bazat e arteve marciale.
The Incredibles: ruajtur ditë
The Incredibles:...
The Incredibles: ruajtur ditë
luftën kundër armiqve dhe të fitoni pikë për të zhbllokuar lëvizje të reja.
Sfida karate Hong Kong phu e
Sfida karate Hong...
Sfida karate Hong Kong phu e
Hong Kong phu ju fton të dojo e tij për turneun e karatesë vjetore.
kluay khan - fëmijët e luftës
kluay khan -...
kluay khan - fëmijët e luftës
dërgoni sa elefantët shumë si ju mund të kampit armik tuaj për të fituar.
Lufta Stickman
Lufta Stickman
Lufta Stickman
Xiao Xiao seri ishte krijuar nga zhu, një njeri misterioz nga lindja që na ka bekuar me disa të mira rrinë-figura lojra dhe filma kurrë!
matricës: luftimeve bullettime
matricës:...
matricës: luftimeve bullettime
ju jeni një. Whoa. marrë mbi armiqtë tuaj kung fu mbi çati dhe domethënie me kujtime
veshur për të vrarë
veshur për të...
veshur për të vrarë
luftuar në rrugën tuaj nëpërmjet henry viiiâ € ™ s kalorës të vështira para se të marrë mbi vetë mbreti. rregulloje kalorës tuaj dhe zgjidhni arma juaj e zgjedhjes për luftë!
Lufta plazh cat
Lufta plazh cat
Lufta plazh cat
ju merrni për të nxjerr në aftësitë gladiator tuaj me shkumë të mëdha dhe rrinë me vajza të bukur në binkis. mundi vajzat sa më shumë që ju mund të dhe të mbledhë pictures cute për të fituar ndeshjen.
mbreti i luftëtarëve të
mbreti i...
mbreti i luftëtarëve të
luftuar CPU ose në një tjetër lojtar në tastierë të njëjtë. të parë për ata që lëviz pushtet!
mbrojtësit e atdheut
mbrojtësit e...
mbrojtësit e atdheut
të gjitha nokaut kundërshtarët tuaj dhe të fitojë titullin botëror.
Downing Street Fighter
Downing Street...
Downing Street Fighter
shkojnë përmes zinxhirit të politikës dhe për të fituar pushtet duke mposhtur politikanët në grindje rrugë.
shtëpi të mëdha Beatdown
shtëpi të mëdha...
shtëpi të mëdha Beatdown
të luajë si një i burgosur në Alcatraz një mundi të tjerë të burgosur ass!
dorë për të luftuar dore
dorë për të...
dorë për të luftuar dore
hero i vërtetë amerikan shkon dorë për të luftuar dore.
vezë luftëtar
vezë luftëtar
vezë luftëtar
të luajë si një vezë dhe për të luftuar një tjetër stil rrugë vezë luftëtar!
plakë-fu
plakë-fu
plakë-fu
luftën si plakë me disa combos super kung fu. aktivitet të këtyre armëve saggy dhe këmbët rreth!
Butthead bash
Butthead bash
Butthead bash
mundi shami nga një salesmen baltak duhanit. mësuar që e nxehtë në Zelandën e Re, ndërsa ju jeni në të! kapow!
kim vs abubo
kim vs abubo
kim vs abubo
një lojë të mirë luftën!
Shpërthimi i çmenduri
Shpërthimi i...
Shpërthimi i çmenduri
qëndrojë i gjallë për aq kohë sa të jetë e mundur në dhomë të vetme të shtënat armiqve të reja si ato shfaqen. vështirë!
të shkollës së mesme backstreet luftarakë
të shkollës së...
të shkollës së mesme backstreet luftarakë
merrni grusht tuaj gati në një fest goditje e fortë, banda rrugë është jashtë për të rrahë. tregojnë ata që është bosi
Faqe1 e 2 faqe.

12 »Lojërat popullore
zërit Robotnik duele të funditzërit Robotnik...
989,174 luan
zërit Robotnik duele të fundit
të marrë në betejë intensive duke përdorur dr.robotnik e armëve të cilat ai i projektuar për të shkatërruar zërit!
arnis de manoarnis de mano
78,187 luan
arnis de mano
Kjo është krejt një lojë origjinal luftimeve bazuar në artet marciale Tagalogisht quajtur arnis de mano hinigaran.
super luftëtarsuper luftëtar
173,005 luan
super luftëtar
të mundur të gjithë armiqtë tuaj në luftime dhe të mbledhë çmimin tuaj: kupa luftëtar super.
Dragonball evolucionitDragonball...
856,778 luan
Dragonball evolucionit
luftë dhe luftën si një karakter z Dragonball. ju filloni me Goku. të fitojë më shumë për të zhbllokuar karaktere Dragonball me aftësi të tjera.
unaza anën eunaza anën e
188,465 luan
unaza anën e
Të përpiqet të fitojë kampionatin botëror të boksit dhe për të marrë rripin, nuk do të jetë e lehtë pasi çdo herë kundërshtarët tuaj do të jetë më mirë.
CapoeiraCapoeira
89,599 luan
Capoeira
luftuar kundërshtarin tuaj duke përdorur lëvizje capoeira.
mbreti i luftëtarëve tëmbreti i...
207,878 luan
mbreti i luftëtarëve të
luftuar CPU ose në një tjetër lojtar në tastierë të njëjtë. të parë për ata që lëviz pushtet!
dragon grusht 2dragon grusht 2
229,607 luan
dragon grusht 2
kineze luftuar style game.
Shpërthimi i çmenduriShpërthimi i...
93,390 luan
Shpërthimi i çmenduri
qëndrojë i gjallë për aq kohë sa të jetë e mundur në dhomë të vetme të shtënat armiqve të reja si ato shfaqen. vështirë!
ben10 - Lufta Bakuganben10 - Lufta...
690,735 luan
ben10 - Lufta Bakugan
Ben 10 ka një luftë kundër Bakugan. Zgjidhni hero tuaj!
i çrregullti çrregullt
109,496 luan
i çrregullt
Çfarë është më shumë argëtim që rrahja pleq saggy.
super përleshje 2super përleshje 2
1,467,283 luan
super përleshje 2
Kjo lojë përmban të gjitha karaktere vizatimor! Spongebob, shok i ngushtë shok i ngushtë, Otis ... Zgjidhni karakterin tuaj të preferuar dhe luftoni! Duhet të luajnë!
The Incredibles: ruajtur ditëThe Incredibles:...
903,198 luan
The Incredibles: ruajtur ditë
luftën kundër armiqve dhe të fitoni pikë për të zhbllokuar lëvizje të reja.
ndeshje me vdekjendeshje me vdekje
682,561 luan
ndeshje me vdekje
Merrni kontrollin e Panda Kung Fu dhe të përdorni të mundë kundërshtarët e tij.
naruto luftën shqipnaruto luftën...
799,019 luan
naruto luftën shqip
luftën si karaktere naruto shipuuden, dhe inchigo e luftës zbardh sa më shumë që ju mund të zgjidhni kundërshtarin tuaj.
avatar arenënavatar arenën
990,665 luan
avatar arenën
të krijojë karakterin tuaj dhe sfida benders më të mira në botë! zgjidhni kombin tuaj dhe luftën kundër 20 benders në këtë turne përfundimtar.
shtëpi të mëdha Beatdownshtëpi të mëdha...
192,121 luan
shtëpi të mëdha Beatdown
të luajë si një i burgosur në Alcatraz një mundi të tjerë të burgosur ass!
luftuar përbindëshluftuar përbindësh
170,349 luan
luftuar përbindësh
Lufta Monsters është një lojë për të luftuar përbindësh të tjera. Ju mund të bëni një shumë të mashtrim si vjetër Kombat Mortal lojës. Ju keni 2 mënyra kështu që nëse ju jeni i mirë në atë të përpiqet mënyra të vështirë ju do të love it.
Jedi: blades e dritësJedi: blades e...
371,559 luan
Jedi: blades e dritës
Lufta si Obi Wan ose Anakin Skywalker dhe të përdorë pushtetin e Jedi dhe aftësitë saber për të marrë nga kundërshtari juaj.
hero 108: hero përballjehero 108: hero...
29,889 luan
hero 108: hero përballje
zgjidhni hero tuaj dhe të fillojnë luftën! Trego atë që ju janë bërë! Kjo është një duhet të luajnë luftimin e lojë!