lojra të rejaVeprimLojra vajzëQitjeGarashbord - kartë
gamesaftësiLojra fëmijëluftën kundërMisterRPG - strategji
Lojra Kërko

Faqe Hyrëse » veshje deri Lojra » veshjet për t'u ngjyrosur dizajn
 
Favoritet
luan: 2,135      Tags: wardrobe-coloring-design, free-online-war
Nga: igirlsgames on Nov 02, 2010
Description: Tani duke ju dhënë një mundësi tjetër, të ndihmojë këtë vajzë të zgjedhur ngjyrat më të mira dhe modelet dhe design rrobat tuaj të dashurisë. Ju do të mendoni se një gjë e tij interesante për të bërë! Ngjyrosje veshjet Design, gëzojnë kohën tuaj!
kontrollit:


 


lepur vajzat vishen
lepur vajzat...
lepur vajzat vishen
Dërgo një Makeover këtyre vajzë lepur duke zgjedhur veshje të reja, hairstyle dhe madje edhe sy në fytyrat e tyre!
veshje zanash Freya
veshje zanash...
veshje zanash Freya
Dress up Fairy Freya. Ndryshojë ngjyrën e saj të flokëve dhe stilin përzierje dhe ndeshje në krye, funde dhe këpucë.
energjik 's Mitchel MUSSO vishen.
energjik 's...
energjik 's Mitchel MUSSO vishen.
Një film amerikan, aktor televizive, si dhe një singerrapper. Ai është i njohur mirë për rolin e tij si Oliver Oken në Montana Hannah Disney Channel-së
vajzë Dressup 11
vajzë Dressup 11
vajzë Dressup 11
Design look perfekt ëmbël për vajzat.
tendencat e fundit të modës
tendencat e...
tendencat e fundit të modës
Merrni këtë vajzë që shkon në trendet e modës më të fundit!
kec urbane
kec urbane
kec urbane
Go to në rrugë dhe t'i tregojmë modës Urban
Harry Potter fjalë magjike
Harry Potter...
Harry Potter fjalë magjike
Dress up Harry Potter me fjalët e tij magjike.
çmime yll filmi
çmime yll filmi
çmime yll filmi
Vajzat është gati për të pritur natën çmime, por ajo duhet të jetë i veshur në përputhje me rrethanat. Ndihmën e saj jashtë.
veshje qese deri 3
veshje qese deri 3
veshje qese deri 3
Pick rroba të reja për këtë vajzë dhe mos harrojmë për një thes!
veshje chibi
veshje chibi
veshje chibi
Dress këtë vajzë Chibi cute.
kadife luksoze
kadife luksoze
kadife luksoze
Find out luksoze në velvets.
Binjakët vishen
Binjakët vishen
Binjakët vishen
Kjo Binjakët shpreh shenjë e saj yll në stil.
merna Dressup
merna Dressup
merna Dressup
Dress up Merna Mermaid me rrobat e ftohtë për të dhe disa pajisje.
Annie në disko
Annie në disko
Annie në disko
Dress Annie dhe të bëjë aq joshës si ajo mund të jetë.
bukuri Dressup fjetur
bukuri Dressup...
bukuri Dressup fjetur
Zgjidhni një fustan për të. Veshje e saj një fustan të ri ose fustan klasik ajo do të veshin.
Tinkerbell veshje deri 6
Tinkerbell veshje...
Tinkerbell veshje deri 6
Zgjidhni rroba të reja për Tinkerbell!
Nimfa veshje deri 11
Nimfa veshje deri...
Miss Gjashtëdhjetë vishen
Miss...
Miss Gjashtëdhjetë vishen
A keni dëgjuar ndonjëherë për Miss Gjashtëdhjetë Moda 09? Ky koleksion është i dizajnuar për vajzat e reja që janë aktivë, krijues dhe në modë. Dress up veten dhe argëtohu!

Veprim
Qitje
luftën kundër
aventurë
përgjakshme dhe Gore
kërcim
Drejtuar
bujshëm Lojra
games funny
Lojra platformë
mbytet qytetit
Lojra shpëtuar
sekret ikin
pikë
Avion
pushtuesit hapësirë
Asteroids
lojë me luftë

Lojra krye
Veprim
Mister
bord - kartë
aftësi
Qitje
RPG - strategji
Lojra fëmijë
Lojra vajzë
Garash
luftën kundër
lojra sportive
gara Lojra
gara qark
Karting
Tubim
gara qytetit
motor garash
pengesë qarkullimit
gara përpjetë
gara varkë
gara linjë
pimp udhëtimin tim

Mister
Bejeweled
Lojra
lojra bordit
Mahjong
Tetris
reaksion zinxhir
blloqe me ngjyrë
search image
lojë me bashkim pjesësh figure
Tru
Lojra kujtesës
shtyjnë bllokon
ndërtimin e rrugëve
rrëshqitje mister
blloqe klasifikim
përqendrim
Lojra vajzë
Lojra vajzë
veshje deri Lojra
veshje të modës deri
veshje pazar deri
veshje e dasmës deri
bërë mbi lojra
Lojra gozhdë
Lojra floktar
përbëjnë Lojra
Lojra gatim
shërbejnë ushqim
Lojra ujdisje
Lojra aktor
Lojra aktore
Lojra pop këngëtar
lojra Barbie
Lojra Bratz
padisë Lojra
lojra dashuri
takim Lojra
Lojra dashur
Lojra kafshëve

lojra TV
Lojra Hannah Montana
shkollën e mesme muzikore
Lojra Disney
mario lojra
lojra simpsons
Lojra spongebob
aftësi
Lojra aftësi
Vizatim
ngjyrosje Lojra
kaloj rrugën
pengesë
Fluturues
Running
Balancimin
Infektues
Mbledhur
Hedhur
Ulje
Peshkimi
Shtypja
Parkim
Arsimor
muzikë
gjarpër
Pinball
Pingpongu
top kodrina
Breakout
rekord distancë
Pacman
Bomberman
Krimba
flluskë
lojra sportive
hokej ajrore
atletikë
Baseball
Basketboll
Bilardo
klub boulingu
Boks
Kriket
çiklizmit
lojë me shigjeta
Dodgeball
Futboll
Qëllimi qitje
Golf
Hokej
Regbi
Skateboarding
Pingpong
Tenis
Volejboll
sportet e ujit
sportet e dimrit
Mundje

RPG - strategji
Strategji
luajnë rol
kullë e mbrojtjes
bujqësi
menaxhimin e

lojëra të ngjashme
Daphne DressupDaphne Dressup
1,881 luan
Daphne Dressup
Daphne pëlqen të baletit klasik valle. Ajo filloi të vallëzojë, kur ajo ishte 5 vjeç dhe shpreson të bëhet një balerin i njohur. Ajo ka shumë veshje të bukur.
sad zanash Dressupsad zanash Dressup
3,161 luan
sad zanash Dressup
Zgjidh një, veshje krahë dhe bizhuteritë për këtë zanash bukur!
Winx vishen 3Winx vishen 3
2,293 luan
filma vishen 06filma vishen 06
2,380 luan
bel të lartë veshje të modës deribel të lartë...
1,213 luan
bel të lartë veshje të modës deri
High-bel është prirje kryesore të këtij viti. Vajza e modës nuk prapa prirje. Tani jeni të përgatitur për të modës e saj. Ndihmë saj të zgjedhin rrobat më të mira dhe veshje e saj deri. Good luck!
li energjik e gongut vishenli energjik e...
2,480 luan
li energjik e gongut vishen
Ndihmë Hottie tonë kinez bëhet gati për debutimin e saj ndërkombëtare filmi.
viste a barbieviste a barbie
2,728 luan
viste a barbie
Ju keni shumë veshje dhe plotëson të vënë bukur Barbie. Kombinojnë ngjyrat dhe textures dhe të bëjë vetë mbledhjen tuaj modës.
libra vishenlibra vishen
2,689 luan
libra vishen
Veshje deri lojë me një nga shenjat e zodiakut.
ëndërr park Dressupëndërr park...
2,735 luan
ëndërr park Dressup
Një grua e bukur duhet makeover. A mund të marr veshje të drejtën për të?
magjistare bukur vishenmagjistare bukur...
1,923 luan
magjistare bukur vishen
Ndihmë këtë magjistare bukur vishen në rrobat e saj magjistare!
veshje edukuar moderneveshje edukuar...
3,004 luan
Tobey Maguire vishenTobey Maguire...
2,312 luan