Lojra të rejaVeprimLojra vajzëQitjeGarashbord - kartë
Lojra TopaftësiLojra fëmijëluftën kundërMisterRPG - strategji
Lojërat Kërko

Faqe Hyrëse » aftësi: 464 lojërat

Pushtimi Rabbids: Rabbids ritëm
Pushtimi Rabbids:...
Pushtimi Rabbids: Rabbids ritëm
Ndihmë Rabbids mbani mundi të preferuar yll këngët e tyre Nick, ndërsa në një turne botërore. Zgjidhni një turne të qytetit ose luajnë të lirë, dhe të fillojnë të vallëzimi pre tuaj off.
Gumball: bijtë e ujit
Gumball: bijtë e...
Gumball: bijtë e ujit
Ndihmojë Gumball dhe Darvinit balonat e ujit zjarri për të mbajtur miqtë e tyre të freskët.
plazh teen 2: plazh aventurë Bop
plazh teen 2:...
plazh teen 2: plazh aventurë Bop
Bop në brazdë me Lela, Tanner, Mack, dhe Brady në këtë aventurë epike plazh!
Spongebob: bie tighty bardhë
Spongebob: bie...
Spongebob: bie tighty bardhë
Përplas Spongebob aq sa mundeni.
shpëtojnë madhe supë
shpëtojnë madhe...
shpëtojnë madhe supë
PANINI është pas supë përsëri. Ndihmojë supë shmangur PANINI dhe lënë atë të hani të gjitha trajton shijshëm!
mjaft Oddparents: vend Tiki
mjaft Oddparents:...
mjaft Oddparents: vend Tiki
Mund të keni vend Tiki?
aeroplanët zjarri dhe të shpëtimit: pistoni pik ndjekje
aeroplanët zjarri...
aeroplanët zjarri dhe të shpëtimit: pistoni pik ndjekje
Ndihmojë Dusty dhe Arusha shuar të gjitha zjarret në Piston Peak National Park.
gjenerator rex: Sfida off Hat
gjenerator rex:...
gjenerator rex: Sfida off Hat
Ndihmojë Generator Rex xhiruar hat Santa
Ora aventurë: këto gunga
Ora aventurë:...
Ora aventurë: këto gunga
Ndihmojë trazuar të përplasem në të ftuar të tjerë të partisë për të vjedhur në qendër të vëmendjes.
makina: Mater në shpëtim
makina: Mater në...
makina: Mater në shpëtim
Ndihmojë Mater Shpëtim Lightning McQueen!
aeroplanë: Racers lumë jet
aeroplanë: Racers...
aeroplanë: Racers lumë jet
Fly Dusty Crophopper dhe të marrë vendin e parë të kurorëzohet kampion i qiejve!
Dora: rul madhe aventurë rrota
Dora: rul madhe...
Dora: rul madhe aventurë rrota
Të ndihmuar Dora dhe çizme të gjetur humbur monedha rrota dhe për të ndihmuar miqtë e tyre lodër rul hyjë Skate Park
oggy dhe Buburrecat: Koha deformuar
oggy dhe...
oggy dhe Buburrecat: Koha deformuar
Join Oggy dhe Buburrecat në një gjueti me kohë për herë të zhdukur fragmente.
spongebob: ju jeni të shkarkuar!
spongebob: ju...
spongebob: ju jeni të shkarkuar!
Shërbejë deri disa shijshme Krabby patties tani!
pups shpëtuar fermë
pups shpëtuar...
pups shpëtuar fermë
Fëmijët mund të mësojnë se si të jetë sorters super duke ndihmuar pups shpëtuar lashtat!
e në mënyrë të drejtë Oddparents: në mënyrë të drejtë mbrojtësit të çuditshme
e në mënyrë të...
e në mënyrë të drejtë Oddparents: në mënyrë të drejtë mbrojtësit të çuditshme
Ndihmojë Cosmo dhe Wanda zjarr në Piksi për të siguruar se nuk do të marrë për Fairy fushën Timmy s!
SquarePants Spongebob: universi fiks
SquarePants...
SquarePants Spongebob: universi fiks
Ju do të fiks këtë lojë! Në SpongeBob SquarePants: doreza Universit, të ketë një shpërthim në Bikini Bottoms park i madh. Test nga të gjitha rides çmendur dhe minigames doreza Universe ka për të ofruar! Sa më shumë që të luajë, më shumë bileta ju fitoni, dhe më të tmerrshme Bikini Bottom shpërblime ju të zbuloni! Ju mund të kontrolloni edhe progresin tuaj dhe qëllimin out mbledhjen tuaj personale në seksionin Çmimet. A mund të mbledhë të gjithë ata dhe mundi të gjitha minigames?
kanalizime triko Kërko
kanalizime triko...
kanalizime triko Kërko
Kanalizim triko Kërko
Clarence: ditë e mahnitshme jashtë
Clarence: ditë e...
Clarence: ditë e mahnitshme jashtë
Në Amazing ditë jashtë Clarence-së, bashkohen Clarence si ai përpiqet për të bërë të gjitha gjërat fun në Aberdale në një ditë të vetme, të mahnitshme.
gumball: ngutje vështirë hat
gumball: ngutje...
gumball: ngutje vështirë hat
Nuk e përfill ligjet e fizikës për të shpëtuar Darvinin nga rreziku.
Beyblade: mjeshtër i kaosi
Beyblade:...
Beyblade: mjeshtër i kaosi
Bladers nga të gjithë globin kanë dëgjuar thashethemet në lidhje me një të ri Battle Blader kampion, dhe tani ata duan shtënë e tyre në vendin e parë. A mund të mbani titullin Master i sakatim?
kalorës tenkai: Drejtuar bravenwolf-së
kalorës tenkai:...
kalorës tenkai: Drejtuar bravenwolf-së
Ndihmë Bravenwolf luftuar në rrugën e tij nëpër Quarton
suppertime Serenade
suppertime...
suppertime Serenade
Gjej instrumenteve në Suppertime lojë tom dhe jerry s Serenade! Klikoni mbi sendet në tryezë dhe për të gjetur instrumentet muzikore - Tom, Jerry dhe Spike mund të luajnë ndonjë instrument që ju zgjidhni!
tom dhe jerry kryevepre
tom dhe jerry...
tom dhe jerry kryevepre
Tom është duke u përpjekur për të bërë përshtypje Toodles, por Jerry është duke u përpjekur për të prishin fun e tij nga goditja e të gjitha enët në shtëpi dhe të marrë atë në telashe
sezonale suvenir stacker
sezonale suvenir...
sezonale suvenir stacker
Kliko për lirimin e blloqeve dhe të ndërtojnë një kullë që është aq i gjatë sa të jetë e mundur. Ju humbni kur 3 ose më shumë blloqe janë të humbur
e di Nemesis tuaj
e di Nemesis tuaj
e di Nemesis tuaj
Kush është Nemesis juaj? Match hero në kanun tuaj në shejtan në qoshe.
drama total: simmerator fluturim
drama total:...
drama total: simmerator fluturim
Ndihmojë piloti Chef aeroplan Total Drama dhe për të mbajtur atë në ajër për aq kohë sa të jetë e mundur
Ora aventurë: Inferno flambo së
Ora aventurë:...
Ora aventurë: Inferno flambo së
Flaka Princesha lënë disa qymyr për Flambo por Man Magjike shpërndarë atë në të gjithë. Grab sa më shumë si ju mund të dhe ikin para se vendi të tërë djeg up!
penguins e Madagaskarit: Julien Boogie
penguins e...
penguins e Madagaskarit: Julien Boogie
Julien dëshiron të shkundur pre e tij Cari kështu që ju duhet të ndihmojë atë!
kjo është një lojë e Krishtlindjeve spongebob!
kjo është një...
kjo është një lojë e Krishtlindjeve spongebob!
Kjo është një e Krishtlindjeve SpongeBob mbushur me dhurata, fruitcake, gëzim, dhe ... jerks? Luajnë tani!
drama total: foto e madhe
drama total: foto...
drama total: foto e madhe
Vjedhës në grupin e dramës Total Veprimit dhe për të marrë pics paparacët e karaktere tuaj të preferuar
nfl nxitojnë Zona: Blitz botz fushatë
nfl nxitojnë...
nfl nxitojnë Zona: Blitz botz fushatë
Të hyjë në botën virtuale të zonës Rush. Rezultati 7 touchdowns dhe për të marrë një kod sekret NFL!
Ora aventurë: karamele përleshje
Ora aventurë:...
Ora aventurë: karamele përleshje
Lead ekipin Finn e Gumdrops në fitore!
gumball: Dino Dash gomar
gumball: Dino...
gumball: Dino Dash gomar
Shpëtim Daisy gomari nga Tina Rex!
grinders egra: trick'd jashtë
grinders egra:...
grinders egra: trick'd jashtë
Mendoni se ju keni atë që duhet të jetë një mulli Wild? Get Out me Trick'd mishi në këtë lojë të re! Provoni rrokullisje 360 ​​goditje me këtë kod: majtas, djathtas, majtas, djathtas!
shkëmbim të të Santa
shkëmbim të të...
shkëmbim të të Santa
Timmy ndihmojë të shmangur kukudhët zemëruar dhe pushimet xheloz për të mbajtur metër magjike Santa lart. Mos le ta arrijnë fabrika Santa Krishtlindjeve ose mund të përfundojë!
përsëri në Barnyard: rrëshqitje shiverin 'dele
përsëri në...
përsëri në Barnyard: rrëshqitje shiverin 'dele
Vënë aftësitë slidin tuaj dele 'në provë në këtë lojë të ftohtë akullt "Barnyard"!
Kampi Lazlo: beaned
Kampi Lazlo:...
Kampi Lazlo: beaned
Defend veshkave Camp nga pushtuesit e huaj në një lojë epike e Dodgeball
Pinball bezdisshëm portokalli
Pinball...
Pinball bezdisshëm portokalli
Të ketë një top me Orange bezdisshëm, por nuk rrokullisje jashtë!
Heroi 108: drift madhe jeshile
Heroi 108: drift...
Heroi 108: drift madhe jeshile
Thyhet top hokeji për të shënuar gola më në këtë betejë heroike ajrit hokej
billy dhe Mandy: Rënia e zymtë
billy dhe Mandy:...
billy dhe Mandy: Rënia e zymtë
Monsters betejë ankthi Boogey si ju bien në tokë në botë ëndërr
teen titans: bllokimi kullë
teen titans:...
teen titans: bllokimi kullë
Robin ndihmojë të merrni kaluara kurthe të rrezikshme në Titans Kulla
Ora aventurë: break vështira Jake-së
Ora aventurë:...
Ora aventurë: break vështira Jake-së
Përdorimi gjymtyrët lëvizshëm Jake për të gjetur kapelë e Man Magjike dhe thyer mallkimin e tij!
splat! oberfest
splat! oberfest
splat! oberfest
Ndihmë Owen kapur ushqim sa më shumë të jetë e mundur para kohe shkon jashtë
ninjago: të katër rrugëve
ninjago: të katër...
ninjago: të katër rrugëve
Ngjit malet, fireballs dodge dhe të përsosur aftësitë tuaja ninja!
mace në çizme: kapur fasule magjike
mace në çizme:...
mace në çizme: kapur fasule magjike
Vjedhin bathë magjik para Kitty bën. A nuk merrni kapur nga Jack!
mungesë e peshës
mungesë e peshës
mungesë e peshës
Bien mbi platformat pa goditur çati, ose bie mbi buzë
johnny bravo: të kthehet në dërguesit
johnny bravo: të...
johnny bravo: të kthehet në dërguesit
Ndihmë Johnny bindë një numër të caktuar të vajzave duke dhënë letra dashurie për kutitë e tyre postare
truket kuzhine
truket kuzhine
truket kuzhine
Ndihmë supë përfunduar të gjitha detyrat e kuzhinës që Daal Mung i ka kërkuar atij të bëjë
mace në: çizme çizme vallëzimi
mace në: çizme...
mace në: çizme çizme vallëzimi
Ndihmë mace dhe kotele konkurrojnë në shfaqje valle fundit
Jimmy Timmy: hakmarrje Shirley s
Jimmy Timmy:...
Jimmy Timmy: hakmarrje Shirley s
Jimmy Timmy dhe krijoi një android mbresëlënës quajtur Shirley. Por Shirley kthye kundër tyre dhe të shkuar në një tërbim shkatërruese. Ndaluar atë para se ai shkatërron qytetin
johnny bravo: Boogie beatdown
johnny bravo:...
johnny bravo: Boogie beatdown
Get zakon johnny në! Ndiqni modelet e shfaqur në ekran. Mos shkoni në një lëvizje në një raund apo johnny do të shkojnë në shtëpi thyer e sigurt.
penguins e Madagaskarit me: Grabber çafkë
penguins e...
penguins e Madagaskarit me: Grabber çafkë
Drekë penguins 'është në rrezik, dhe vetëm ju mund ta ruani atë! Rrethit te shqetesojne me miun tuaj në mënyrë Riko mund të eliminojnë ato.
egër grinders: Loja Lil Rob i skate
egër grinders:...
egër grinders: Loja Lil Rob i skate
Është koha për Lil Rob të bluaj disa binarët dhe kryejnë truket të ngrohtë për konkurrencën e madhe!
SpongeBob: çanta larg
SpongeBob: çanta...
SpongeBob: çanta larg
Ndihmë SpongeBob për të mbledhur monedha sa më shumë që ai mund duke shmangur luggages rënie.
Foster: bowling kampionat
Foster: bowling...
Foster: bowling kampionat
Madame Foster ka një boshllëk në ekipin e saj. Ju do të keni për të arritur në finale dhe të fitojë qoftë se ju duan të jenë pjesë e ekipit Bowling Foster
johnny im i dashur
johnny im i dashur
johnny im i dashur
Ndihmë Suzy gjejnë një mënyrë për zemrën Johnny Bravo s
fruta ninja
fruta ninja
fruta ninja
prerë frytet aq shpejt sa ju mund të!
heroinë hoops Gwen
heroinë hoops Gwen
heroinë hoops Gwen
Ndihmë Gwen xhiruar hoops për lëvizin! Vota sa shporta shumë si ju mund të para kohe shkon jashtë
megamind: hero kamp trajnimi
megamind: hero...
megamind: hero kamp trajnimi
Heroes nuk janë të lindur ... ata janë bërë!
Faqe1 e 8 faqe.

12 3 4 5 6 7 8 »Lojërat popullore
porkers pushyporkers pushy
46,501 luan
porkers pushy
luajnë porker pushiest në stilolaps derr në këtë fast-paced, lojë tokë-rëndë!
Pinball bezdisshëm portokalliPinball...
2,921 luan
Pinball bezdisshëm portokalli
Të ketë një top me Orange bezdisshëm, por nuk rrokullisje jashtë!
ushtarët emergjenteushtarët...
94,449 luan
ushtarët emergjente
merrni si pika shumë si ju mund të me tricking mbi çdo gjë që ju shihni.
njeriu merimangë photo gjuetinjeriu merimangë...
1,355,210 luan
njeriu merimangë photo gjueti
ndiqni udhëzimet onscreen. sapo të mbërrini në një skenë, kursori do të kthehet në një rrjetë kamera. Qëllimi rrjetë në çdo gjë që ju dëshironi të marrë një pamje të dhe klikoni për të parakohshme një e shtënë.
Ice Age agimin e dinozaurëve: slitë BoneyIce Age agimin e...
646,261 luan
Ice Age agimin e dinozaurëve: slitë Boney
ndihmojë Manny dhe bandës shpëtuar sid! ndërtuar slitë tuaj Boney. ne do të vënë atë të gjithë së bashku për ju dhe atëherë të gjithë ju duhet të bëni është ngasin atë pa rënë off!
shpëtuar me raketashpëtuar me raketa
57,896 luan
shpëtuar me raketa
hidhen nga platforma në platformë deri sa të arrijë wormhole!
mete flluskëmete flluskë
38,543 luan
mete flluskë
mete më shumë që të kapur në një flluskë sapuni, aq më shumë pikë ju do të merrni.
kërcejnë mario 2kërcejnë mario 2
294,446 luan
kërcejnë mario 2
Guide Mario sa më shpejtë të jetë e mundur me nivele të reja, kërcejnë përpjetë si ju kap yjet, t'i shpëtuar monsters dhe për të mbajtur nga lëvizin jashtë ekranit
Pushtimi Rabbids: Rabbids ritëmPushtimi Rabbids:...
2,773 luan
Pushtimi Rabbids: Rabbids ritëm
Ndihmë Rabbids mbani mundi të preferuar yll këngët e tyre Nick, ndërsa në një turne botërore. Zgjidhni një turne të qytetit ose luajnë të lirë, dhe të fillojnë të vallëzimi pre tuaj off.
Ora aventurë: karamele përleshjeOra aventurë:...
3,116 luan
Ora aventurë: karamele përleshje
Lead ekipin Finn e Gumdrops në fitore!
plazh bobbing bobplazh bobbing bob
67,177 luan
plazh bobbing bob
monkey bob është në një ishull fqinje, mbledhjen disa coconuts lëng. ai ka nevojë për të sjellë ata përsëri në shtëpi, në ishullin e tij. por e vetmja mënyrë për të marrë përsëri është që të kapërcejnë detin me ndihmën e barells lundrues ...
Ekipi i kuqEkipi i kuq
67,477 luan
Ekipi i kuq
ju keni qenë të vendosur në kontrollin e dy shokëve të lëvizjeve tuaj. mbajnë ata të dy të sigurt si ju manovrim të tyre nëpërmjet tetë shpella dhe sjelljen e tyre në mënyrë të sigurtë në shtëpi.
Popeye puthjePopeye puthje
226,039 luan
Popeye puthje
Popeye marinar është në një udhëtim në një ishull me ulliri. Në një situatë romantical ai dëshiron të të puth ulliri, pa u vënë re nga karaktere të tjera. Pra, të ndihmojë ata ...
Clarence: ditë e mahnitshme jashtëClarence: ditë e...
1,835 luan
Clarence: ditë e mahnitshme jashtë
Në Amazing ditë jashtë Clarence-së, bashkohen Clarence si ai përpiqet për të bërë të gjitha gjërat fun në Aberdale në një ditë të vetme, të mahnitshme.
super mario monedha të energjisësuper mario...
162,225 luan
super mario monedha të energjisë
luigi mario zgjedhin ose të, dhe të mbledhë të gjitha monedhave dhe kërpudha ju mund. të shmangur çdo gjë tjetër!
bros brumëbros brumë
49,400 luan
bros brumë
xhiruar djema keqe butë dhe pastaj të shtyjë ato në fund. shumë nivele dhe nivelet pikë shtesë
çrregullim karameleçrregullim...
4,134 luan
çrregullim karamele
Karamele duke luajtur Patrick Cupid! Ndihmë SpongeBob mbrojtur fabrika karamele dhe për të mbajtur Ditën e Shën Valentinit, në mënyrë
para minatorpara minator
26,081 luan
para minator
ndihmuar minator para për të fituar sa më shumë para që të mundeni! kap monedha, gems dhe gurë për të fituar para dhe për të blerë përmirësimet për të rritur ngarkesën tuaj! fat të mirë!
cartoon tip mini golfcartoon tip mini...
50,614 luan
cartoon tip mini golf
Të gjitha tuaj të preferuar yje të mundshëm cartoon are here: Dexter, dera Kids tjetër, EDS dhe më shumë. Luaj 9 nivele të një lloji tjetër të golfit miniaturë me karaktere tuaj të preferuar Rrjeti Cartoon!
ben10 pilote superben10 pilote super
236,519 luan
ben10 pilote super
Qëllimi i lojës është që të drejtojë Ben 10 deri në fund të çdo botës. Kontrollin e raketa e tij të hidhen nga platforma në platformë, të marrë në platformën e fundit të çdo botë për të vazhduar në dalje