Lojra të rejaVeprimLojra vajzëQitjeGarashbord - kartë
Lojra TopaftësiLojra fëmijëluftën kundërMisterRPG - strategji
Lojërat Kërko

Faqe Hyrëse » Qitje: 155 lojërat

mbrojtjes çeliku max
mbrojtjes çeliku...
mbrojtjes çeliku max
Përdorni çelikut në vend ata dhe të shpërthimit të tyre para se ata të ju shpërthim
mutante adoleshente ninga breshka: Casey Jones vs keqe ninja robot
mutante...
mutante adoleshente ninga breshka: Casey Jones vs keqe ninja robot
Duke luftuar kundër bezdisshëm keqja Robot ninjas me shkop tuaj hokej dhe pucks hokej
trim: Sfida e fundit objektiv
trim: Sfida e...
trim: Sfida e fundit objektiv
Të testuar aftësitë tuaja harkut me Merida!
ben10: luftëtarët rebele
ben10: luftëtarët...
ben10: luftëtarët rebele
Ndihmojë ben10 fluturojnë në një avion dhe xhiruar poshtë të gjitha anijet e armikut
Rabbids: bastisje Rabbids
Rabbids: bastisje...
Rabbids: bastisje Rabbids
Xhiruar Rabbids përçart!
Legjenda e Korra: fluturim zuko e dragon
Legjenda e Korra:...
Legjenda e Korra: fluturim zuko e dragon
Zuko është hipur një dragua dhe të shtënat fireballs në armiq për të parandaluar ata nga thyer.
përsëri në Barnyard: kakarisje Chuck n '
përsëri në...
përsëri në Barnyard: kakarisje Chuck n '
Është Halloween në Barnyard. Braktis ato merimangat dhe të mbledhë vezë.
ed, edd n eddy: ed-touchables
ed, edd n eddy:...
ed, edd n eddy: ed-touchables
Merrni qëllim dhe të ketë një shpërthim! Është praktikë objektiv me eds.
Iron Man: shpërthim repulsor provë
Iron Man:...
Iron Man: shpërthim repulsor provë
Shoot shpërthim Repulsor për të testuar aftësitë tuaja Man Hekuri plasëse
horr fatkeqësi: Jedi gjahtari
horr fatkeqësi:...
horr fatkeqësi: Jedi gjahtari
Darth Sidious ka punësuar Cad fatkeqësi për grevë kundër Republikës. Armë lig-per-me qira duhet së pari të provojë aftësitë e tij në një mision në zemër të Coruscant
kodi Lejla
kodi Lejla
kodi Lejla
Xhiruar në rrugën tuaj nëpërmjet 16 nivelet e kaosi dhe kasaphanës, ndezur nga zonat e luftës dhe pyjet tropikale në qytetet e shkatërruara dhe bazat sekrete ushtarake.
mprehtë klon revole Trajnimi
mprehtë klon...
mprehtë klon revole Trajnimi
Gati Blaster tuaj dhe të trajnuar ushtar i kalorësisë tuaj klon për betejën e fundit
Rocketville
Rocketville
Rocketville
Kontrolli i fluturimit të raketës si ju të përpiqen për të vrarë e numrit të synuar të monsters. Hape raketa të reja si ju përparim.
thumb zed: undead Misioni
thumb zed: undead...
thumb zed: undead Misioni
Komando kurajoz Zed e gjen veten në një zemër të den mumje e me anti-mumje raketa speciale udhëzuar. Ndihmuar atë të mbijetojnë!
Fabrika karamele
Fabrika karamele
Fabrika karamele
Makine karamele ka filluar përzierjen deri flavors! Ndihmë Edd rregulluar ëmbëlsirat duke përdorur një top!
rango: qitës dredhur
rango: qitës...
rango: qitës dredhur
Ndihmë Rango mbijetojnë në këtë lojë të shtënat i çmendur!
AKK 2012: forcë zhul detyrë
AKK 2012: forcë...
AKK 2012: forcë zhul detyrë
Ketu eshte rasti juaj për të zhul 2012 propozuarit OAK! Xhiruar ata!
embrion luftërat
embrion luftërat
embrion luftërat
Ndihmë Jay Jay të hequr qafe të gjithë mikrobeve para se të marrë përsipër!
ben 10 mumje halloween
ben 10 mumje...
ben 10 mumje halloween
Ndihmë Ben 10 luzmë zombies luftën e uritur, marr Paketa Shëndeti dhe armëve nga kuti rënie. Mos lejoni monsters merrni në qytetin tuaj!
dinak dr vrimë ajrimi
dinak dr vrimë...
dinak dr vrimë ajrimi
Penguins e Madagaskarit: Dr vrimë ajrimi është ndërtimi i unazave të zjarrit për t'i shkrirë akullnajat! Shoot bllok akulli dhe shkatërruar makina e tij dinak
Mario dhe zërit kukull
Mario dhe zërit...
Mario dhe zërit kukull
Kukull zërit është i kapur dhe duke u varur në dru. Mario është në rrugën e tij për të shpëtuar nga vdekja kukull zërit nga të shtënat në litar para se fryma e zërit të dalë jashtë
Hitman sfidë
Hitman sfidë
Hitman sfidë
xhiruar liq, nuk xhiruar civilëve
Sulmi Iron Man me qëllim
Sulmi Iron Man me...
Sulmi Iron Man me qëllim
Iron Man inspektimi rutinë të një objekti misterioz rezulton një kërcënim të madh nga forcat e AIM
Osama vs obama
Osama vs obama
Osama vs obama
Ju keni hyrë në një mision anti terrorist urdhëruar nga Obama. Ju detyrë në këtë fushë është për të xhiruar Osama bin Laden në një dhomë shtyllë.
ben10 shpërthimi ngrohjes qitje
ben10 shpërthimi...
ben10 shpërthimi ngrohjes qitje
Ndihmë Ben10 transformuar në Heatblast dhe të xhiruar të gjithë qytetarët e huaj.
thirrjes së Justin Bieber
thirrjes së...
thirrjes së Justin Bieber
Justin Bieber është në një tërbim dhe do të vrasin disa policë, të shohim nëse mund të ndihmojë atë jashtë.
Scooby doo qese të potions pushtetit
Scooby doo qese...
Scooby doo qese të potions pushtetit
Scooby dhe Shaggy janë të humbur, të ndihmuar ata të gjejnë rrugën e tyre në atdhe.
mickey dhe miqtë në luftën jastëk
mickey dhe miqtë...
mickey dhe miqtë në luftën jastëk
Mickey, Donald dhe Goofy s të qëndrojnë të qetë në Hotel Stuff Big është kthyer në një luftë jastëk egra!
drejtuar armë
drejtuar armë
drejtuar armë
Run mbi kodër dhe Dale me armë tuaj, të shtënat çdo gjë në sytë!
balona xhiruar
balona xhiruar
balona xhiruar
Shoot të gjitha balona!
hero i fundit
hero i fundit
hero i fundit
Të mbrojtur territorin tuaj për aq kohë sa ju mund.
Robin Hood dhe thesaret
Robin Hood dhe...
Robin Hood dhe thesaret
Të veprojë si një vjedhës trim dhe acuurate, e cila prodhon thesaret dhe u jep atyre të varfërve. Tregojnë se sa ju jeni një archer të saktë, të gjetur një thesar në kohë të shkurtër!
la revolutionz
la revolutionz
la revolutionz
Protect chickz tuaj! Përdorin armë tuaj të ndryshme, mitralozë, raketa-hedhës, ose telefononi në një sulm ajror-pulëbardhë për të mbrojtur babes tuaj nga pushtuesit ketrat fluturues
qytetit snajper
qytetit snajper
qytetit snajper
Veprimit snajper vazhdon me vrasjen e më shumë. Ju keni disa mision të plotë. Lexoni udhëzimet dhe të përpiqemi për të përfunduar çdo punë siç thuhet në email.
shije si pule
shije si pule
shije si pule
Ndihmë Freddy rezistojnë dëshirat e tij natën vonë!
TMNT gunjin meteorë
TMNT gunjin...
TMNT gunjin meteorë
Udhëzues Gunjin përmes rreziqeve të një fushe meteor në TMNT Meteorët Gunjin.
mecharon 2: mbijetesës
mecharon 2:...
mecharon 2: mbijetesës
Kjo lojë të shtënat e lartë poshtë është një xhirim të origjinalit. Mecharon e fundit është jashtë për të mbijetuar. Ju duhet të luftuar të gjitha valët e luftëtarëve armikut. Ju të përcaktuar nëse të mbijetojnë ose të vdesin.
ghost Slayer
ghost Slayer
ghost Slayer
Ndihmë SpongeBob xhiruar fantazmat dhe të mbledhë të gjitha kone karamele
pinguin përplasje
pinguin përplasje
pinguin përplasje
Clash Penguin është rreth Survival. Shoot penguins të tjera dhe të shtyjë ata në ujë. Këto Penguins don \ 't ujit dashuri.
shooter simpsons
shooter simpsons
shooter simpsons
Simpsons duhet të vdesin!
rrinë të shpejtë të zjarrit
rrinë të shpejtë...
rrinë të shpejtë të zjarrit
Zjarri e shpejtë është një çudi bindëse veprim / mbrojtjen lojë e topave, sulme ajrore, dhe samurai rrinë.
Sulmi i qirinjtë vrasës
Sulmi i qirinjtë...
Sulmi i qirinjtë vrasës
Ndihmë Test Johnny vrasin të gjithë ata qirinjtë pështirë!
hardcore undead fund
hardcore undead...
hardcore undead fund
Shoot your way through 13 nivelet e zombie veprimit hardcore
terroristët effin 2
terroristët effin...
terroristët effin 2
Mund të xhiruar të gjithë terroristët para se është tepër vonë?
ben10 shtënë pushtet
ben10 shtënë...
ben10 shtënë pushtet
Mblidhni Omnitrix për të rritur shtënë lazer dhe xhiruar Vilgax të pike
Duck Hunt plus
Duck Hunt plus
Duck Hunt plus
qitje e vjetër e shkollës duck game!
Blaster e bull's-sy
Blaster e...
Blaster e bull's-sy
Use your mouse për të lëvizur Blaster nga njëra anë në tjetrën. Qëllimi objektivat dhe klikoni për të xhiruar
aventurë ishull
aventurë ishull
aventurë ishull
Ndihmë Kim vrasin të gjithë armiqtë në ishull!
13 ditë më shumë në ferr
13 ditë më shumë...
13 ditë më shumë në ferr
Merrni mbi një ushtri e armiq të ashpër në një mjedis intensive 3D. Mendoni të shpejtë, shpërthim, dhe përmirësuar rrugën tuaj për fitore!
ben10 vs Bakugan
ben10 vs Bakugan
ben10 vs Bakugan
Cilën anë je? Ben10 apo Bakugan? Tregojnë aftësi tuaj të shtënat!
killer virus 2
killer virus 2
killer virus 2
Vrasin të paktën viruseve minimale të synuar për të përparuar në nivelin e ardhshëm. Përdorimi ups pushtet në avantazhin tuaj dhe për të shmangur kurthet.
vespinox shpëtuar
vespinox shpëtuar
vespinox shpëtuar
Pushtet deri top dridhmë! Kill Vespinox gjigand.
veprim jack
veprim jack
veprim jack
Avullon fantazmat me disa firepower serioze Fenton!
zjarri gati
zjarri gati
zjarri gati
ju praktikuar me përpjekje të mëdha në dy vitet e fundit me shpresën për të fituar kampionatin në turneun e ardhshëm.
super hero i madh dëshirojnë
super hero i madh...
super hero i madh dëshirojnë
vras baddies në burg horr super me rreze teleportation tij i besueshëm dhe për të shpëtuar qytetin nga u muar nga e keqja!
pres-a-mort
pres-a-mort
pres-a-mort
mort kaq bukur ai është i bezdisshëm! luajnë tani!
Duck Hunt 2
Duck Hunt 2
Duck Hunt 2
një lojë klasike shtënat!
Fireball krye
Fireball krye
Fireball krye
një tjetër lojë cool qitje për Spyro tifozët dragon!
breshka ninja xhiruar nga
breshka ninja...
Jonny kërkimin: dr zins sulm
Jonny kërkimin:...
Jonny kërkimin: dr zins sulm
ndihmë Jonny dhe eliminimin e kafshëve të racës Bannon mekanike dr Sinit duke përdorur dr. arsenali të veçantë kërkim të lazer.
Faqe1 e 3 faqe.

12 3 »Lojërat popullore
luftëtar humburluftëtar humbur
62,257 luan
luftëtar humbur
ju jeni i vetmi mbetur për të mbrojtur tokën nga sulmet e pushtuesve.
Hitman sfidëHitman sfidë
105,206 luan
Hitman sfidë
xhiruar liq, nuk xhiruar civilëve
Vrasësi taktikVrasësi taktik
87,824 luan
Vrasësi taktik
të jetë një vrasësin dërguar në misione të ndryshme për të eliminuar njerëz të ndryshëm.
ben10 shtënë pushtetben10 shtënë...
1,838,549 luan
ben10 shtënë pushtet
Mblidhni Omnitrix për të rritur shtënë lazer dhe xhiruar Vilgax të pike
rrethojë kujdestarirrethojë...
125,585 luan
rrethojë kujdestari
mbrojtur kundër nazistëve gjermane hyrëse në këtë lojë emocionuese mbrojtjes Luftës së Dytë Botërore! një prej lojrave flash më intensive përvojat e 2009!
SWAT 2 - op ziSWAT 2 - op zi
140,855 luan
SWAT 2 - op zi
Pjesa e dytë e lojës shtënat e luftës kundër terrorizmit. ju keni armë të reja dhe ekranet e reja në të cilat të theksoj qëllimi juaj.
pumpkins e dënimpumpkins e dënim
46,881 luan
pumpkins e dënim
Shkatërruar kundërshtarët keqen me flinging armëve në them.Help Farmer Fred për të mposhtur pumpkins keqe.
ben 10 mumje halloweenben 10 mumje...
73,250 luan
ben 10 mumje halloween
Ndihmë Ben 10 luzmë zombies luftën e uritur, marr Paketa Shëndeti dhe armëve nga kuti rënie. Mos lejoni monsters merrni në qytetin tuaj!
skrap xhiruarskrap xhiruar
271,242 luan
skrap xhiruar
kur prag do të nxjerr në praktikën e saj të synuar aftësitë, mur-e nuk mund të presim për të luajtur too! është e thjeshtë për të luajtur, vetëm vras ​​skrap se mur-e hedh!
goditje në qendërgoditje në qendër
24,961 luan
goditje në qendër
nxjerr në talentin tuaj harkut!
killer virus 2killer virus 2
22,783 luan
killer virus 2
Vrasin të paktën viruseve minimale të synuar për të përparuar në nivelin e ardhshëm. Përdorimi ups pushtet në avantazhin tuaj dhe për të shmangur kurthet.
ylber fushatëylber fushatë
37,971 luan
ylber fushatë
ylberi qytet është nën sulm dhe kjo varet nga ju për të mbrojtur atë me topat dy tuaj.
crazy kalacrazy kala
50,375 luan
crazy kala
vrasin armiqtë dhe për të marrë monedha për të blerë armë dhe municion
SWAT max shooterSWAT max shooter
299,095 luan
SWAT max shooter
një emocionuese dhe të shpejtë shoot em up game ku ju duhet të xhiruar në çdo objektiv që lëviz para se ai ka një shans për të xhiruar në ju!
balona xhiruarbalona xhiruar
35,903 luan
balona xhiruar
Shoot të gjitha balona!
terroristët effin 2terroristët effin...
147,053 luan
terroristët effin 2
Mund të xhiruar të gjithë terroristët para se është tepër vonë?
3d SWAT3d SWAT
204,913 luan
3d SWAT
mësoni veten vetëm si profesionistë të bëjë. xhiruar si objektiva shumë të jetë e mundur, por të kujdesshëm, sepse ata xhiruar back!
shosh kokat 4shosh kokat 4
114,641 luan
shosh kokat 4
në këtë lojë 4 të krerëve shosh, ju merrni për të analizoj disa krerë të gjithë botën për pushime Vinnie s! rrugët e Chicago-së janë të pastrohen të gjitha për shkak të ju. sa kohë bodering është për Vinnie pa punë.
Sulmi Iron Man me qëllimSulmi Iron Man me...
509,886 luan
Sulmi Iron Man me qëllim
Iron Man inspektimi rutinë të një objekti misterioz rezulton një kërcënim të madh nga forcat e AIM
fëmijët në vendin fqinj: shock celularfëmijët në vendin...
388,125 luan
fëmijët në vendin fqinj: shock celular
shrinkify në madhësi mikroskopike dhe shpërthim në rrugën tuaj nëpërmjet pengesa në stomak numbuh 4-së.