Lojra të rejaVeprimLojra vajzëQitjeGarashbord - kartë
Lojra TopaftësiLojra fëmijëluftën kundërMisterRPG - strategji
Lojërat Kërko

flakët dhe makina përbindësh: akorduar deri
flakët dhe makina...
flakët dhe makina përbindësh: akorduar deri
Le Tune up The Machine përbindësh!
pak sirenë: simfoni Ariel-së
pak sirenë:...
pak sirenë: simfoni Ariel-së
Join Ariel dhe Sebastian të krijoni tuaj nën-e-detit simfoni!
Spongebob: mister rezidencë
Spongebob: mister...
Spongebob: mister rezidencë
Shpëtuar miqtë Spongebob me fantazmë goditjes tuaj vakum, por mos harroni, ju duhet të jetë i guximshëm. Ka katër kate për të marrë përmes - SpongeBob është në katin e parë, Sanjay dhe Craig në të dytë, mbajtës të familjes në të tretë, dhe Teenage Mutant Ninja Turtles janë në bodrum.
plazh teen: përleshje Brady plazh
plazh teen:...
plazh teen: përleshje Brady plazh
Gjej të gjitha sendet e fshehur para kohe shkon jashtë!
Dora dhe miqtë: veshjet e mrekullueshme
Dora dhe miqtë:...
Dora dhe miqtë: veshjet e mrekullueshme
Ndihmojë Dora marr veshje të përsosur dhe të vendosë nëse ajo do të qytetit, park ose plazh.
mur spiderman servil
mur spiderman...
mur spiderman servil
Grabitqar, Electro dhe Doc ock kanë marrë përsipër një tavanë! Ndihmojë Spiderman ngjit në majë, të marrë poshtë armiqtë e tij dhe për të shpëtuar ditë!
scoobydoo: garë të luftoj mania
scoobydoo: garë...
scoobydoo: garë të luftoj mania
Ariu fantazmë është përpjekje për të kapur Machine Mystery! Ndihmojë Scooby dhe bandës ikjen dhe zgjidhur misterin!
platypult Perry
platypult Perry
platypult Perry
Launch Perry në anën tjetër të qytetit!
Ora aventurë: mollë të shkoj të marr
Ora aventurë:...
Ora aventurë: mollë të shkoj të marr
Është Fetch Adventure Koha e Apple! Mollë chomp të rritet më të gjatë si ju zgjas rrugën tuaj nëpërmjet 45 nivele të mistershme.
max çeliku: taktika turbo
max çeliku:...
max çeliku: taktika turbo
Të Ultralinks janë sulmuar Tokë. Përdorni Max Steel dhe shokët e tij nga N-Tek dhe më gjerë për të ndaluar këto pushtuesit e huaj dhe shtrydhje Makino
spongebob: legjenda e vdekur grykë malore sy
spongebob:...
spongebob: legjenda e vdekur grykë malore sy
Njihuni me karaktere nga Bikini Bottom, luftuar robots keqen dhe kandil deti, gjeni Bikini Bottom Booty për t'ju ndihmuar gjatë rrugës dhe ndiqni lë të kuptohet se për të gjetur William Krabs thesarin e humbur të gjatë!
oggy dhe Buburrecat: ndeshje Mania
oggy dhe...
oggy dhe Buburrecat: ndeshje Mania
Ndihmojë Oggy të gjeni të gjitha personazhet të njëjtë para kohe shkon jashtë!
Emisioni rregullt: vrasës z
Emisioni...
Emisioni rregullt: vrasës z
Killer Z gjen Mardokeu luftuar armiqtë përziera-up në një botë të çuditshme ëndërr
fanboy dhe shok i ngushtë shok i ngushtë: Chomp chimp
fanboy dhe shok i...
fanboy dhe shok i ngushtë shok i ngushtë: Chomp chimp
Shko banane mbi fanboy dhe shok i ngushtë shok i ngushtë
Pushtimi Rabbids: Rabbids ritëm
Pushtimi Rabbids:...
Pushtimi Rabbids: Rabbids ritëm
Ndihmë Rabbids mbani mundi të preferuar yll këngët e tyre Nick, ndërsa në një turne botërore. Zgjidhni një turne të qytetit ose luajnë të lirë, dhe të fillojnë të vallëzimi pre tuaj off.
Filmi teen plazh: bikers vs surfers
Filmi teen plazh:...
Filmi teen plazh: bikers vs surfers
Përputhen me gems për të zbuluar nëse ju jeni një biker apo Surfer!
Phineas dhe Ferb Star Wars: mjeshtrave Droid
Phineas dhe Ferb...
Phineas dhe Ferb Star Wars: mjeshtrave Droid
Ndihmojë Phineas dhe Ferb bëjë makina të mahnitshme për të mbledhur lagështi nga vaporators thyer!
Bounce topin Sparky
Bounce topin...
Bounce topin Sparky
Sparky vetëm dëshiron që të ketë një top! Get Jorgen për të luajtur së bashku
patrullë dorëshkrim: top
patrullë...
patrullë dorëshkrim: top
Zjarri trajton nga top në kovë
Tomorrowland: garë për Tomorrowland
Tomorrowland:...
Tomorrowland: garë për Tomorrowland
Mblidhni këmbët të veçantë për të lejuar Casey për të arritur Tomorrowland!
përleshje super 3
përleshje super 3
përleshje super 3
Jeni te mirë apo jeni të këqij? Luaj si SpongeBob, Rangers pushtet samurai, Teenage Mutant Ninja Turtles, Mjaft Oddparents, Winx, Rabbids, Kung Fu Panda, Sanjay dhe Craig, mbajtës të familjes, Legjenda e Korra, ose Monsters vs huajt! Secili karakter ka lëvizje e tyre të veçantë, kështu që e përdorin atë për të rrahur kundërshtarin tuaj dhe të shikojnë reagimin e tyre të qeshur për humbjen.
pixie uritur: ngutje korrjes
pixie uritur:...
pixie uritur: ngutje korrjes
Mblidhni ushqim për të gjithë fuzzies të vogla për të ngrënë këtë dimër!
Gumball: bijtë e ujit
Gumball: bijtë e...
Gumball: bijtë e ujit
Ndihmojë Gumball dhe Darvinit balonat e ujit zjarri për të mbajtur miqtë e tyre të freskët.
Sfida Fireside Isabella e muzikës
Sfida Fireside...
Sfida Fireside Isabella e muzikës
Ndihmojë Isabella testuar nga makinën gjigante muzikore!
makina 2: Misionet e kromit
makina 2:...
makina 2: Misionet e kromit
Ndjekin dhe për të eleminuar limon
Dora: Legjenda e kuajve të humbur
Dora: Legjenda e...
Dora: Legjenda e kuajve të humbur
Kuajt janë më të lirshme dhe Dora nevojë për ndihmën tuaj të lundrimit nëpër një labirint në kërkimin e saj për të gjetur ata
mbrojtjes çeliku max
mbrojtjes çeliku...
mbrojtjes çeliku max
Përdorni çelikut në vend ata dhe të shpërthimit të tyre para se ata të ju shpërthim
ngrirë: parti bllok
ngrirë: parti...
ngrirë: parti bllok
Ndihmë Kristoff dhe shoku më i mirë Sven korrjes akull e tij për të shitur në mbretërinë e Arendelle!
plazh teen 2: plazh aventurë Bop
plazh teen 2:...
plazh teen 2: plazh aventurë Bop
Bop në brazdë me Lela, Tanner, Mack, dhe Brady në këtë aventurë epike plazh!
dëmprurës: kompetencat e dëmprurës
dëmprurës:...
dëmprurës: kompetencat e dëmprurës
Ndihmojë dëmprurës udhëzojë Aurora në shtëpi dhe të mbrojtur veten nga ushtarët!
Monsters vs Aliens: do të thotë trurin mumje të pastër
Monsters vs...
Avengers mblidhen: grevë kombinuar
Avengers...
Avengers mblidhen: grevë kombinuar
Ndihmë Avengers ndaluar forcat e kombinuara të Kuq Skull and Drakula!
mutante adoleshente ninga breshka: Casey Jones vs keqe ninja robot
mutante...
mutante adoleshente ninga breshka: Casey Jones vs keqe ninja robot
Duke luftuar kundër bezdisshëm keqja Robot ninjas me shkop tuaj hokej dhe pucks hokej
kung fu panda: hyjë dragoin
kung fu panda:...
kung fu panda: hyjë dragoin
Demon Zoti Ke Pa fund ka shpëtuar dhe fituan pushtetin e tij të plotë. Ndihmojë Po shpëtuar Dragon dhe të mbledhë Chi-orbs derisa ju jeni të fortë sa për të luftuar back!
zanash pirat: Fuqitë pluhur pixie
zanash pirat:...
zanash pirat: Fuqitë pluhur pixie
Ndihmojë Zarina të krijuar ngjyra të reja Pixie Pluhuri!
Legjenda e Korra: qëndrim e fundit
Legjenda e Korra:...
Legjenda e Korra: qëndrim e fundit
Kjo është fytyra-off përfundimtar mes Korra dhe Amon! Do Amoni dhe Equalists ose Korra dhe benders të ngadhënjejnë?
Spongebob: bie tighty bardhë
Spongebob: bie...
Spongebob: bie tighty bardhë
Përplas Spongebob aq sa mundeni.
Rangers pushtet: super grevë
Rangers pushtet:...
Rangers pushtet: super grevë
Rangers thirrje Zords e tyre për të luftuar pushtimin afron, grevë super tani! Luaj me Ranger Silver tani!
Dora kursen mbretërinë kristal
Dora kursen...
Dora kursen mbretërinë kristal
Udhëtoni me Dora në një aventurë magjike për të ruajtur ngjyrën Crystal Mbretërisë së! Përdorni aftësitë tuaja numër dhe aftësinë për të përcaktuar të përballen me një dragua dhe mbretin babëzitur!
Plazhi përbindësh: tiki udhëtim udhë
Plazhi...
Plazhi përbindësh: tiki udhëtim udhë
Join Dean, Jan dhe pjesën tjetër të grupit dhe të marrë një udhëtim lloji tjetër rreth ishullit. Mblidhni tikis për të zhbllokuar shume miq dhe zona të tmerrshme të reja për të përzënë përmes.
max çeliku: ultralinks sulm
max çeliku:...
max çeliku: ultralinks sulm
Mbrojtur kundër sulmeve Ultralink! Join luftën dhe për të ndihmuar Max çelikut të mundur Ultralink pushtimit.
shpëtojnë madhe supë
shpëtojnë madhe...
shpëtojnë madhe supë
PANINI është pas supë përsëri. Ndihmojë supë shmangur PANINI dhe lënë atë të hani të gjitha trajton shijshëm!
winx: bëjnë mbi magjinë
winx: bëjnë mbi...
winx: bëjnë mbi magjinë
Run shumë vetë sallon tuaj magjike, fitojnë pikë famë dhe rregulloje të gjitha tuaj! Kjo tmerrshëm Vajzat Online lojë ju lejon të zgjidhni stilin dhe ngjyrën e flokëve zanash tuaj, përbërjen e saj dhe aksesorëve të saj!
Tron kryengritje: grevë renegat
Tron kryengritje:...
Tron kryengritje: grevë renegat
Ndihmojë Beck rivendosë lirinë për rrjet
trim: Sfida e fundit objektiv
trim: Sfida e...
trim: Sfida e fundit objektiv
Të testuar aftësitë tuaja harkut me Merida!
Emisioni rregullt: Beteja e behemoths
Emisioni...
Emisioni rregullt: Beteja e behemoths
Beteja e behemoths është një gjithë-out duel i shkatërrimit mes personazhet më kolosale rregullt tregojnë së.
Dora: aventurë hapësirë
Dora: aventurë...
Dora: aventurë hapësirë
Të ndihmuar Dora dhe Swiper shkoj në parti Dora ditëlindjen duke i ndihmuar ata me aventurën e tyre
dorëshkrim patrullë: pups ruajtur ditë
dorëshkrim...
dorëshkrim patrullë: pups ruajtur ditë
Zgjidhni pup më të mirë për punë dhe do të dalë për të ndihmuar të shpëtuar ditë!
breshka ninja: mbledhin dhe të pushtuar
breshka ninja:...
breshka ninja: mbledhin dhe të pushtuar
Zgjidhni Turtle tuaj të preferuar, zgjidhni fushë beteje tuaj, të pushtuar Kraang dhe të mbledhë mutagjene.
spongebob: goo goo nga lagune
spongebob: goo...
spongebob: goo goo nga lagune
Dikush e ka njollosur me goo nga Goo Lagunës dhe kjo është messing me Bikini Bottom! Sandy e mori një plan, dhe SpongeBob është sfungjer e përkryer për të pastruar këtë rrëmujë të errët sentimental! Ndihmojë SpongeBob zgjidhur kete mister pas kësaj goo toksike.
fairies disney: Pirate Kodi zanash
fairies disney:...
fairies disney: Pirate Kodi zanash
Zgjidhur fjalë për të ndihmuar fairies gjeni Blue Pixie Dust dhe për të marrë talentet e tyre prapa!
oggy: përplasje kacabu
oggy: përplasje...
oggy: përplasje kacabu
Oggy dhe Buburrecat janë në atë përsëri! Catch enët delikate ose kakofoni crashing do të zgjoheni të Bob fjetur.
Avengers mblidhen: nxitojnë Avengers kullë
Avengers...
Avengers mblidhen: nxitojnë Avengers kullë
Ndihmë Hawkeye dhe Avengers mbrojtur Avengers Kulla nga forcat pushtuese e Hydra!
Makina: bota Grand Prix
Makina: bota...
Makina: bota Grand Prix
Garë kundër Racers lartë në botë!
gumball: bashkësia e gjërave
gumball:...
gumball: bashkësia e gjërave
Join epike RPG kërkim Gumball në Fellowship nga gjërat! Në një përpjekje për të "dangerproof" shtëpisë Watterson, Granny Jojo mori sende fëmijët 'dhe e fshehu atë larg në pjesët më të rrezikshme të Elmore.
tom dhe jerry: ndjekje e madhe letër
tom dhe jerry:...
tom dhe jerry: ndjekje e madhe letër
Krijo dhe ngjyra vrapues tuaj, të zgjedhur nga një nga personazhet popullore vizatimor dhe garë kundërshtarët tuaj!
Ora aventurë: break limon
Ora aventurë:...
Ora aventurë: break limon
Të ndihmuar miqtë tuaj nga burgu nëntokësor Freaky Lemongrab-së
mjaft Oddparents: vend Tiki
mjaft Oddparents:...
mjaft Oddparents: vend Tiki
Mund të keni vend Tiki?
ben10: alien zhbllokuar 2
ben10: alien...
ben10: alien zhbllokuar 2
Ben 10 Alien Hape 2 ka 5 lojëra të reja të misionit, secili përmban një i huaj të re dhe emocionuese ku ju do të luftuar kundër së keqes Nemetrix huajve
aeroplanët zjarri dhe të shpëtimit: pistoni pik ndjekje
aeroplanët zjarri...
aeroplanët zjarri dhe të shpëtimit: pistoni pik ndjekje
Ndihmojë Dusty dhe Arusha shuar të gjitha zjarret në Piston Peak National Park.
gjenerator rex: Sfida off Hat
gjenerator rex:...
gjenerator rex: Sfida off Hat
Ndihmojë Generator Rex xhiruar hat Santa
SquarePants Spongebob: jetojnë nga fund bikini
SquarePants...
SquarePants Spongebob: jetojnë nga fund bikini
Klikoni mbi karaktere dhe të shikojnë se çfarë ndodh! Mund të plotë në listë e gjërave fun për të bërë? Sa më shumë që të eksplorojnë, të fshehtat më të tmerrshëm të fshehura që ju të gjeni!
winx: ku duhet të merrni vacay tuaj winx?
winx: ku duhet të...
winx: ku duhet të merrni vacay tuaj winx?
Merrni këtë quiz për të parë se cilat Winx bota do të bëjë për vendin tuaj të përsosur pushime!
dragon sulm dëbuar
dragon sulm dëbuar
dragon sulm dëbuar
Të marrë në qiell me 10 dragons ndryshme për të mbrojtur Berk nga një sulm i dëbuar! Alvin dhe të dëbuarit janë nisjen e një sulmi vjedhës në Berk
Supë: trajton ndërlikuar
Supë: trajton...
Supë: trajton ndërlikuar
Supë është i uritur! Ndihmojë atë të lëvizur pengesat për të marrë në ushqim.
Ora aventurë: këto gunga
Ora aventurë:...
Ora aventurë: këto gunga
Ndihmojë trazuar të përplasem në të ftuar të tjerë të partisë për të vjedhur në qendër të vëmendjes.
avatar: echo sozin-së
avatar: echo...
avatar: echo sozin-së
Mblidhen Aang dhe miqtë e tij për të luftuar armiqtë tuaj dhe humbjen Zotin zjarrit! Përdorni aftësitë tuaja newfound dhe ato karaktere të reja Avatari për të luftuar. Së bashku, Aang, Sokka, Katara dhe tani Toph mund të mblidhen së bashku dhe mundi armiqtë.
Rangers pushtet megaforce: zords e tërbim
Rangers pushtet...
Rangers pushtet megaforce: zords e tërbim
Shko lazer për lazer me këto huajve buggy! Zgjidh zord tuaj të preferuar dhe të marrë në monsters, duke luftuar deri në vdekje në këtë lojë veprim në internet!
patrullë dorëshkrim: rrëshqitje borë
patrullë...
patrullë dorëshkrim: rrëshqitje borë
Shkoni në një aventurë snowboarding me Paw Patrol! Speed ​​nëpër dëborë mbi pengesat për të shpëtuar penguins dhe pjesë së bashku një urë për të shpëtuar Jake!
breshka ninja: mouser kaosi
breshka ninja:...
breshka ninja: mouser kaosi
Ndihmë TMNT bëjë hekurishte nga ato mousers bezdisshëm! Sulm dhe përdorimin nga goditja fluturues për të lëvizur nga rishtar të studentit për të ninja për të zotëruar ninja për Sensei!
oggy: ushqim të përballet me off
oggy: ushqim të...
oggy: ushqim të përballet me off
Pastër nga frigorifer me Joey, Marky dhe Dee Dee apo ndihmë Oggy ndaluar Buburrecat djallëzuar nga vjedhje ushqim
Titanë teen shkoni: Titans më të kërkuar |
Titanë teen...
Titanë teen shkoni: Titans më të kërkuar |
Titans më të kërkuar të bashkohen si Robin, Cyborg, Raven, Starfire dhe hajvan Boy për një betejë taktike RPG
 Kohët e fundit shtuar
flluskë sherif Callieflluskë sherif...
2,076 luan
flluskë sherif Callie
Sherif Callie Bubble është e lojrave më të reja online me Sherif Callie nga interneti. Nivelet e para janë të lehta, por me kalimin në nivele më të larta gjërat fillojnë të merrni e komplikuar.
despoiler makinëdespoiler makinë
1,487 luan
despoiler makinë
Prishur garash lojë, ku ju duhet të shpërthimit ju eneimes ngasin një makinë të ftohtë dhe humbjen e tyre duke marrë bonusin e parë position.Get duke shkatërruar kundërshtarët tuaj dhe neutralizuar
barbie shkon në golfbarbie shkon në...
2,179 luan
barbie shkon në golf
Të dashur miq kemi menduar se është koha që të ju ofrojmë një lojë të re, një lojë të mrekullueshme në të cilën ju do të keni një shumë e fun me Barbie. Barbie ka përparësi në kohën e saj të lirë për të luajtur golf dhe relaksohuni së bashku me miqtë e saj.
shpikjen më të madheshpikjen më të...
1,651 luan
shpikjen më të madhe
Charles Reed është një shkencëtar që ka punuar në shumë projekte të rëndësishme has not i tij më i rëndësishëm shpikja është paraqitur për yet- publik një pajisje teleportation, disa lloj i një anije që na lejon për të udhëtuar nëpër kohë dhe hapësirë.
pou vajzë kirurgji e vërtetëpou vajzë...
1,631 luan
pou vajzë kirurgji e vërtetë
Pou Girl kishte një aksident i tmerrshëm makinë dhe ajo ka bruises dhe shkurtimet në të gjithë fytyrën e saj të bukur. Ajo është numëruar mbi ju për të bërë sy e saj të bukur përsëri, kështu pastrim në dhe të jetë kirurgu më i mirë.
Annas ngrira përbëjnë syAnnas ngrira...
3,092 luan
Annas ngrira përbëjnë sy
Hapi në marrjen e 'Make Up Look ngrirë Anna' lojë të filluar dhe para së gjithash, të ndihmuar princeshë tonë të bukur çehre të përgatiten e saj për të përsosur përbëjnë. Aplikoni një cleanser dhe një shtresë e hollë e një pastrim delikat për të hequr qelizat e vdekura.
zombies luftëszombies luftës
2,811 luan
zombies luftës
Bimët vs Zombies është shumë popullor, tani zombies pushtuar ditë jetesën e njeriut dhe natën, përballet me zombies të tilla të forta, vëllezërit Ultraman vendosur për të luftuar kundër tyre!
anna plagosuranna plagosur
1,447 luan
anna plagosur
Anna plagosur veten duke shkuar pas Elsa kur ajo u largua kështjellën. Kristoff e gjeti dhe e mori Anna përsëri në Arendelle kështu që një specialist mund të kontrolloni jashtë saj. Bëhu mjekun frozens specialist dhe të kujdeset për lëndimeve Ana.
sofia spa parë gozhdësofia spa parë...
2,315 luan
sofia spa parë gozhdë
Princeshë simpatik pak, Sofia Së pari, është e gatshme për një manikyr krejt të re! Ka shumë sekrete për të mësuar nga rutina e saj spa. Moisturize duart e saj duke përdorur krem ​​mirën nga Enchancia dhe të përgatiten e saj për një dizajn awesome manikyr!
vendi im i fshehtëvendi im i fshehtë
2,581 luan
vendi im i fshehtë
Karakteri ynë ka shtëpi të vjetër të braktisur, të vendosura larg nga qytetërimi, ku ai kalon ditët e tij të këqija. Çdo herë që ai ndjehet i frustruar në jetën e tij, ai vjen këtu në këtë vend të fshehtë për të çlodhur veten.
kozmetike vërtetë elsakozmetike vërtetë...
2,197 luan
kozmetike vërtetë elsa
Elsas që kanë të bëjnë me probleme të rënda të lëkurës dhe ajo ka nevojë për beautician mirë në mbretërinë e Arendelle! Bëhu ekspert mbretëreshat akull bukuri në Elsa Real Kozmetikë dhe të shpëtoj nga të gjitha çështjet e saj të lëkurës të shkaktuara nga moti i ftohtë.
fermë emmasfermë emmas
2,483 luan
fermë emmas
Emma ka zgjedhur që jetojnë në një fermë të jetesës e saj dhe të profesionit. Emma është në fakt pronari i ri i kësaj ferme që është ferma më e vjetër në vend.
spongebob varkë çmendurispongebob varkë...
1,839 luan
spongebob varkë çmenduri
Ju jeni ngarje një varkë Spongebob në një autostradë e detit dhe duhet të shkatërrojë anije të synuar duke i shtyre ato. anije rnOther mund të jetë shtyrë, si dhe, por ju nuk duhet të abuzojë me të, sepse çdo shtyjë dëmton varkë tuaj.
ketri ëmbëlketri ëmbël
1,785 luan
ketri ëmbël
Kjo ketri ëmbël pak është duke kërkuar para për festivalin e mes-vjeshtës duke u zhvilluar në pyllin e saj të dashur këtë vit!
shtëpi veroreshtëpi verore
1,278 luan
shtëpi verore
Familja Waynes sapo ka ardhur në shtëpi dhe kohën e saj për të filluar pastrimin. Në këtë moment ata janë duke organizuar vetë, të cilët do të bëjnë atë që, para se të fillojnë të relaksuar dhe të marrë një shëtitje në atë natyrë të mahnitshme që rrethon shtëpinë verore.
borë Makeover bardhë shtëpiborë Makeover...
2,275 luan
borë Makeover bardhë shtëpi
Snow White është princesha ime e preferuar nga të gjitha përrallat. Kur dwarfs janë jashtë dhe rreth, Snow White ka për të pastruar shtëpinë, sepse ata gjithmonë të lënë mjaft rrëmujë. Snow White vërtetë do të duan për ndihmë me të ngarkesës së punës për ditën.
Fushata hapësirëFushata hapësirë
2,876 luan
Fushata hapësirë
Një grup i shkencëtarëve dhe astronautët është dërguar në një fushatë hapësirë. Pas 6 muajsh pune diçka ndodh papritur.
Fëmija e gjithë bota: usaFëmija e gjithë...
1,626 luan
Fëmija e gjithë bota: usa
Përshëndetje zonja! Jessy, turistike tonë të vogël ka shkuar në një aventurë krejt të re, dhe këtë herë ajo po viziton SHBA, Tokën Premtimi. Ajo është me të vërtetë i ngacmuar në lidhje me këtë, dhe ju do të jetë e bashkuar e saj në vendin e saj udhëtim të mahnitshme të rrumbullakët.
GoldextractionGoldextraction
2,458 luan
Goldextraction
Ka shumë gurë në dispozicion në se disa nga gurë janë ari dhe remainings janë normale, çdo gur e bën rezultatin më të ndryshme në bazë të madhësisë dhe të pronës. Ju duhet të marr gurë me i
rrugë objekt fshehurrrugë objekt...
2,155 luan
rrugë objekt fshehur
Mund të gjeni të gjitha objektet e fshehura diku në rrugë. Klikoni mbi objektet sa më shpejtë të jetë e mundur.
qielli mrekulliqielli mrekulli
3,028 luan
qielli mrekulli
Meet Joe. Ai do të ju merr në një turne në fermë, ku diçka e çuditshme ka ndodhur. Sot papritur qielli u kthye e gjelbër. Arsyeja për këtë është e panjohur akoma.
kabina Enchantedkabina Enchanted
1,387 luan
kabina Enchanted
Megan është kjo vajzë që gëzon kaluar kohë në kabinën grandmas saj. Ka diçka magjike në lidhje me atë vend në mënyrë që çdo herë që ajo viziton saj, ajo ndjehet si ajo është në një përrallë. Kjo lojë të vërtetë do të jetë në lidhje me kërkim për Megans wands magjike.
Kendall dhe KylieKendall dhe Kylie
3,128 luan
Kendall dhe Kylie
Të kapur mundësi për të qenë të dy të njohur, i pashëm motrat Kardashian / Jenner, Kendall dhe Kylie, stilist i ri i modës!
curls Sassycurls Sassy
2,328 luan
curls Sassy
Mrekullueshëm, curls natyrore kanë qenë gjithmonë një problem për ato vajza me flokët e drejtë! Ata thjesht nuk mund të gjejnë mjetet e drejtë apo produktet e nevojshme styling e flokëve që mund të ndihmojnë ata të lë pas dore e më të bukur, curls afatgjata!
fatkeqësi dizajnfatkeqësi dizajn
2,701 luan
fatkeqësi dizajn
Zonja, takohen Alicia bukur, që është një aktore shumë e njohur. Ajo kishte një rol shumë të suksesshëm në një nga filmat më të mahnitshme të vitit dhe ajo do të emërohet si aktoren më të mirë në një shfaqje shumë prestigjioze për dhënie.