Lojra të rejaVeprimLojra vajzëQitjeGarashbord - kartë
Lojra TopaftësiLojra fëmijëluftën kundërMisterRPG - strategji
Lojërat Kërko

Lojra Featured
mur spiderman servil
mur spiderman...
mur spiderman servil
Grabitqar, Electro dhe Doc ock kanë marrë përsipër një tavanë! Ndihmojë Spiderman ngjit në majë, të marrë poshtë armiqtë e tij dhe për të shpëtuar ditë!
Tomorrowland: garë për Tomorrowland
Tomorrowland:...
Tomorrowland: garë për Tomorrowland
Mblidhni këmbët të veçantë për të lejuar Casey për të arritur Tomorrowland!
përleshje super 3
përleshje super 3
përleshje super 3
Jeni te mirë apo jeni të këqij? Luaj si SpongeBob, Rangers pushtet samurai, Teenage Mutant Ninja Turtles, Mjaft Oddparents, Winx, Rabbids, Kung Fu Panda, Sanjay dhe Craig, mbajtës të familjes, Legjenda e Korra, ose Monsters vs huajt! Secili karakter ka lëvizje e tyre të veçantë, kështu që e përdorin atë për të rrahur kundërshtarin tuaj dhe të shikojnë reagimin e tyre të qeshur për humbjen.
makina 2: Misionet e kromit
makina 2:...
makina 2: Misionet e kromit
Ndjekin dhe për të eleminuar limon
Avengers mblidhen: grevë kombinuar
Avengers...
Avengers mblidhen: grevë kombinuar
Ndihmë Avengers ndaluar forcat e kombinuara të Kuq Skull and Drakula!
Legjenda e Korra: qëndrim e fundit
Legjenda e Korra:...
Legjenda e Korra: qëndrim e fundit
Kjo është fytyra-off përfundimtar mes Korra dhe Amon! Do Amoni dhe Equalists ose Korra dhe benders të ngadhënjejnë?
Rangers pushtet: super grevë
Rangers pushtet:...
Rangers pushtet: super grevë
Rangers thirrje Zords e tyre për të luftuar pushtimin afron, grevë super tani! Luaj me Ranger Silver tani!
max çeliku: ultralinks sulm
max çeliku:...
max çeliku: ultralinks sulm
Mbrojtur kundër sulmeve Ultralink! Join luftën dhe për të ndihmuar Max çelikut të mundur Ultralink pushtimit.
Makina: bota Grand Prix
Makina: bota...
Makina: bota Grand Prix
Garë kundër Racers lartë në botë!
ben10: alien zhbllokuar 2
ben10: alien...
ben10: alien zhbllokuar 2
Ben 10 Alien Hape 2 ka 5 lojëra të reja të misionit, secili përmban një i huaj të re dhe emocionuese ku ju do të luftuar kundër së keqes Nemetrix huajve
aeroplanët zjarri dhe të shpëtimit: pistoni pik ndjekje
aeroplanët zjarri...
aeroplanët zjarri dhe të shpëtimit: pistoni pik ndjekje
Ndihmojë Dusty dhe Arusha shuar të gjitha zjarret në Piston Peak National Park.
dragon sulm dëbuar
dragon sulm dëbuar
dragon sulm dëbuar
Të marrë në qiell me 10 dragons ndryshme për të mbrojtur Berk nga një sulm i dëbuar! Alvin dhe të dëbuarit janë nisjen e një sulmi vjedhës në Berk
Rangers pushtet megaforce: zords e tërbim
Rangers pushtet...
Rangers pushtet megaforce: zords e tërbim
Shko lazer për lazer me këto huajve buggy! Zgjidh zord tuaj të preferuar dhe të marrë në monsters, duke luftuar deri në vdekje në këtë lojë veprim në internet!
Spongebob: aventurat tjetër i madh
Spongebob:...
Spongebob: aventurat tjetër i madh
Ndihmojë Spongebob lundruar quests dhe të luajë aktivitete të nivelit të lart
aeroplanë: Racers lumë jet
aeroplanë: Racers...
aeroplanë: Racers lumë jet
Fly Dusty Crophopper dhe të marrë vendin e parë të kurorëzohet kampion i qiejve!
Spiderman: Cikli i fundit merimangë
Spiderman: Cikli...
Spiderman: Cikli i fundit merimangë
Ik në Spider-ciklin dhe të ulërijnë nëpër rrugët e Manhattan, drejt deri një rrokaqiell e poshtë nëpër tunele të metrosë në një garë kundër kohës për të ndaluar Venom dhe për të shpëtuar mikun më të mirë Spider-Man-së
ngrirë: probleme të dyfishtë
ngrirë: probleme...
ngrirë: probleme të dyfishtë
Të ndihmuar Anna bëjë rrugën e saj deri në mal, në udhëtimin e saj epike për të gjetur motrën e saj Elsa
Makina: ekstreme nxitojnë jashtë rrugës
Makina: ekstreme...
Makina: ekstreme nxitojnë jashtë rrugës
Ndihmojë Lightning McQueen marrë pro Baja në një garë jashtë rrugës dhe t'i tregojmë kush është makina më e shpejtë në Radiator Springs!
adoleshente Mutant Ninja turtles: heronj hije
adoleshente...
adoleshente Mutant Ninja turtles: heronj hije
Prill është rrëmbyer nga një fantazmë dhe nevojë për ndihmën tuaj, por ju nuk do të jetë e sigurt në qytetin e Nju Jorkut pa zgjedhjen tuaj të një breshkë Robo ose Shuriken si pajisjet tuaj. Ninja up dhe për të shpëtuar vajzën!
ben10: Beteja për pushtet
ben10: Beteja për...
ben10: Beteja për pushtet
Të huajt robotik kanë pushtuar HQ hidraulik dhe kjo është deri në sorrë për të ndaluar ata! Shpërthimi ata larg dhe për të mbajtur të gjeneratorëve të energjisë të sigurta, ose ajo do të jetë drita jashtë për Ben 10 dhe miqtë e tij!
makina Blaze dhe përbindësh: garë në shpëtim!
makina Blaze dhe...
makina Blaze dhe përbindësh: garë në shpëtim!
Merrni rrota dhe me makinë flakët mbi ramps dhe pengesat! A tricks cool, aktivizoni shpejtësinë e tij super, dhe transformohet në Gadgets të ndryshme si në shfaqje!
Legjenda e Korra: fluturim zuko e dragon
Legjenda e Korra:...
Legjenda e Korra: fluturim zuko e dragon
Zuko është hipur një dragua dhe të shtënat fireballs në armiq për të parandaluar ata nga thyer.
avatar: Rritja e avatar
avatar: Rritja e...
avatar: Rritja e avatar
Udhëtimi nëpër katër vende për të zotëruar elementet me Aang.
Fuqia Rangers Dino Akuza: lëshoj pushtetin!
Fuqia Rangers...
Fuqia Rangers Dino Akuza: lëshoj pushtetin!
Ju keni pushtetin, por a jeni të gatshëm të lëshoj atë? Në Rangers pushtet Dino Charge: Çliro fuqinë, vare dhe ushtrinë e tij e Vivix do të ndalemi në asgjë për të fituar fuqinë e Energems. Tani është deri në ju dhe Rangers pushtet për të ndihmuar në humbjen e tyre! Në këtë hack fast-paced n "slasher, vini Ranger tuaj të preferuar dhe për të luftuar me çdo nivel për të fituar përvojë, të marrë nga të liq, të mundur bosët dhe zhbllokuar karaktere të reja!
mania metalike Beyblade
mania metalike...
mania metalike Beyblade
Zjarri Beyblade tuaj në të gjitha objektivat! Trokas të tyre në stratosferë!
ben10: duel nga kopje identike
ben10: duel nga...
ben10: duel nga kopje identike
Beteja Versione të këqija të huajve e Ben përdorur Feedback, Snare-oh dhe Bloxx. Duhet të luajë për tifozët Ben10!
Rezultati i madh ben10 zombozo-së
Rezultati i madh...
Rezultati i madh ben10 zombozo-së
Përdorin forma të huaj ben 10 për të ndjekur poshtë gaztor keqe Zombozo
legjenda e Korra: Republika qytet Drejtuar
legjenda e Korra:...
legjenda e Korra: Republika qytet Drejtuar
Përdorni aftësitë Korra Avatari tek zip kaluarën ato Equalists!
ben 10 omniverse: Ben 10 Alien unlock
ben 10 omniverse:...
ben 10 omniverse: Ben 10 Alien unlock
Ju mund të zhbllokuar të gjitha krijesat aliene? Duhet të luajnë për ben10 tifoz!
Rangers pushtet 20 vjetorin: përgjithmonë i kuq
Rangers pushtet...
Rangers pushtet 20 vjetorin: përgjithmonë i kuq
Rangers Red duhet të bashkohen për të mposhtur të keqen që kërcënon të gjithë ata! Luaj Forever Red
breshka Teenage Mutant Ninja: Përleshen këmbë clan
breshka Teenage...
breshka Teenage Mutant Ninja: Përleshen këmbë clan
Është Koha Turtle! Trego klanit këmba kush është bosi dhe disfatë Spider Bytez për një fitore epike.
ben 10 i fundit i huaj luftëtar
ben 10 i fundit i...
ben 10 i fundit i huaj luftëtar
Është koha hero! Ndihmë Ben në një mision sekret për të shpëtuar botën.
jimmy neutron: Shpëtim retroville
jimmy neutron:...
jimmy neutron: Shpëtim retroville
Mblidhni pjesë për pajisjen Debubbleotron dhe të shikojnë jashtë për ushtrinë Profesor vrenjtura të Magnetomozoids
winx club: aventurë magjike
winx club:...
winx club: aventurë magjike
Ndihmë Bloom dhe të kërcejë Peg nga re të re dhe të marrë në Trix
Robot
Robot
Robot
Oh jo, kjo është Ogo! Ai dëshpërimisht dëshiron të lexojë për ju nga ditarin e tij. Më mirë të merrni larg të shpejtë!
ben10 - kthimi i psyphon
ben10 - kthimi i...
ben10 - kthimi i psyphon
Përdorni Shocksquatch dhe sorrë për të ndaluar Psyphon nga Undertown shkatërrim.
Rangers pushtet megaforce: kurrë nuk dorëzohet
Rangers pushtet...
Rangers pushtet megaforce: kurrë nuk dorëzohet
Rangers pushtet Megaforce është këtu për t'iu përgjigjur me kërcënimin e të huajve Warstar! Duhet të luajnë!
beyblade: Beteja epike
beyblade: Beteja...
beyblade: Beteja epike
Kontrolluar Beyblade tuaj dhe të fitojë të gjitha betejat epike dhe të bëhet kampion
ben10: rrezik nga dimensioni 12
ben10: rrezik nga...
ben10: rrezik nga dimensioni 12
Ben dhe sorrë kombinuar forcat për të ndaluar Miliarda Billy dhe ushtria e tij e robots gjigante
Rangers pushtet samurai shpirt
Rangers pushtet...
Rangers pushtet samurai shpirt
Zgjidhni endacak tuaj pushtet dhe të tregojnë shpirtin tuaj samurai! Vrasin të gjithë zombies gjatë rrugës në Pallatin Dragon dhe humbjen Zotin errët.
Spiderman fundit: hekuri merimangë
Spiderman fundit:...
Spiderman fundit: hekuri merimangë
Dikush ka vjedhur forca të blinduara Spider Iron! Ndihmë Spiderman get it back! Duhet të luajnë!
Avengers takedown
Avengers takedown
Avengers takedown
Avengers Hawkeye dhe Widow Zi duhet të depërtojnë një bazë të fshehtë Hidra dhe të marrë atë!
ben10: misteri i shpatës Mayan
ben10: misteri i...
ben10: misteri i shpatës Mayan
Nuk ka kohë për të humbur! Ndihmë Ben, Gwen dhe gjysh zbuloni sekretin e fshehur prapa Sword Mayan. Në çdo episod të këtij aventurë emocionuese grafik, presin puzzles të reja, minigames dhe enigmat për të zgjidhur. Thjesht duhet të luajnë!
ben 10 anglisht huaj pajisje
ben 10 anglisht...
ben 10 anglisht huaj pajisje
Ndihmë Ben 10 të gjeni të dhëna dhe zgjidh puzzles në një aventurë epike për të ndaluar Vilgax.
Fuqia Rangers: super samurai
Fuqia Rangers:...
Fuqia Rangers: super samurai
Xandred është ende kërcënon sigurinë e Tokës, e Rangers e energjisë duhet të vazhdojë luftën kundër së keqes! Duhet të luajnë këtë lojë!
ben10 fundit huaj mbrojtjes
ben10 fundit huaj...
ben10 fundit huaj mbrojtjes
Ndihmë ben10 mbrojtur valët e të huajve që vijnë. Duhet të luajnë!
ben10 dhe gjenerator rex: heronjtë e bashkuar
ben10 dhe...
ben10 dhe gjenerator rex: heronjtë e bashkuar
A jeni gati për të qenë pjesë e ekipit më heroike në galaktikë? Ben 10 dhe Generator Rex bashkojnë forcat për të luftuar një kërcënim të fuqishëm ndër-dimensionale në këtë aventurë epike për deri në dy lojtarë
Rangers pushtet samurai: së bashku përgjithmonë
Rangers pushtet...
Rangers pushtet samurai: së bashku përgjithmonë
Një e vërtetë kurrë nuk e jep samurai up! Merrni nga forcat e së keqes, si endacak tuaj të preferuar me energji elektrike!
Latest
ben 10 vs Spiderman
ben 10 vs...
ben 10 vs Spiderman
Ben 10 vs Spiderman clip qesharake
ben 10 Superhero omniverse përditshme
ben 10 Superhero...
ben 10 Superhero omniverse përditshme
Ben 10 Omniverse të përditshme Superhero nga Smash Mout
ben 10 Transformimet: ov, UA, dhe af
ben 10...
ben 10 Transformimet: ov, UA, dhe af
Këtu janë disa klipe të mbledhur nga seria tre vazhdim e Ben 10. I dont vetë ben 10; kjo video është thjesht për argëtim.
Rangers pushtet top 10 ups ekipit
Rangers pushtet...
Rangers pushtet top 10 ups ekipit
Kjo është një video e Top 10 episode mi preferuara ku Rangers pushtet të sezonit, Ekipi me askënd nuk të sezonit të tyre
Rangers pushtet samurai - thërrasë fuqinë
Rangers pushtet...
Rangers pushtet samurai - thërrasë fuqinë
Një brez i ri i Rangers Power duhet të master mistike dhe e lashtë Samurai Simbolet e energjisë e cila për t'u dhënë atyre kontroll mbi elementet e zjarrit, ujit, Sky, Pyjeve, dhe Tokës. SHKO SHKO Rangers Power!
Kohët e fundit shtuar
 

Të gjitha kategoritë lojë
Veprim
Qitje
luftën kundër
aventurë
përgjakshme dhe Gore
kërcim
Drejtuar
bujshëm Lojra
games funny
Lojra platformë
mbytet qytetit
Lojra shpëtuar
sekret ikin
pikë
Avion
pushtuesit hapësirë
Asteroids
lojë me luftë

Lojra krye
Veprim
Mister
bord - kartë
aftësi
Qitje
RPG - strategji
Lojra fëmijë
Lojra vajzë
Garash
luftën kundër

lojra sportive
gara Lojra
gara qark
Karting
Tubim
gara qytetit
motor garash
pengesë qarkullimit
gara përpjetë
gara varkë
gara linjë
pimp udhëtimin tim

Mister
Bejeweled
Lojra
lojra bordit
Mahjong
Tetris
reaksion zinxhir
blloqe me ngjyrë
search image
lojë me bashkim pjesësh figure
Tru
Lojra kujtesës
shtyjnë bllokon
ndërtimin e rrugëve
rrëshqitje mister
blloqe klasifikim
përqendrim

Lojra vajzë
Lojra vajzë
veshje deri Lojra
veshje të modës deri
veshje pazar deri
veshje e dasmës deri
bërë mbi lojra
Lojra gozhdë
Lojra floktar
përbëjnë Lojra
Lojra gatim
shërbejnë ushqim
Lojra ujdisje
Lojra aktor
Lojra aktore
Lojra pop këngëtar
lojra Barbie
Lojra Bratz
padisë Lojra
lojra dashuri
takim Lojra
Lojra dashur
Lojra kafshëve

lojra TV
Lojra Hannah Montana
shkollën e mesme muzikore
Lojra Disney
mario lojra
lojra simpsons
Lojra spongebob

aftësi
Lojra aftësi
Vizatim
ngjyrosje Lojra
kaloj rrugën
pengesë
Fluturues
Running
Balancimin
Infektues
Mbledhur
Hedhur
Ulje
Peshkimi
Shtypja
Parkim
Arsimor
muzikë
gjarpër
Pinball
Pingpongu
top kodrina
Breakout
rekord distancë
Pacman
Bomberman
Krimba
flluskë

lojra sportive
hokej ajrore
atletikë
Baseball
Basketboll
Bilardo
klub boulingu
Boks
Kriket
çiklizmit
lojë me shigjeta
Dodgeball
Futboll
Qëllimi qitje
Golf
Hokej
Regbi
Skateboarding
Pingpong
Tenis
Volejboll
sportet e ujit
sportet e dimrit
Mundje

RPG - strategji
Strategji
luajnë rol
kullë e mbrojtjes
bujqësi
menaxhimin e